Orjinal teybin ses kalitesi kötü mü?

Orjinal Opel teybin ses kalitesi; orta karar pioneer ya da sony'ye kıyasla

• Aynıdır birşey farketmez diyenler buraya

Oy: 3 8.1%
  • Bence orjinali onlardan iyidir tecrübeyle sabit diyenler buraya

Oy: 5 13.5%
  • Yok be abi bu ikisinin yanında orjinalin hiç tadı olmaz diyenler buraya

Oy: 23 62.2%
  • Bilmiyorum ama anket sonucunu, bilgi edinmek için takip edeceğim diyenler buraya

Oy: 6 16.2%

• Kullanılan toplam oy
    37
  • Anket kapatılmış .

Poem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kararsızım bu konuda direksiyon kumandasını kullanmaya devam edebilme ya da aparatla pioneer teypleride direksiyondan kumanda edebilme mevzuularını geçiyorum çok sorun değil bu konular. Alpine component alsam iki takım orjinal teyple kullansam hakkını vermemiş olur muyum hoparlörlerin? Aracım 97 cd b kasa avatarda da okunuyor gerçi ama car 400 bildiğim kadarıyla üstünde kullandığım şu anki teyp. Cd yok kaset ve radyo var. Çok farkeder mi ses kalitesi 250-300 tl lik bir pioneer teybin car 400 den. Ne dersiniz bi akıl verin yahu.

Poem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hatta bir de anket açayım dedim.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bende car 300 vardı teybi değiştirdim ses acayip fark etti diyebilirim.bas ve tiz ayarını ayrı ayrı yapıyorsa car 400 dür beni car 300 de bas tiz aynı potanslı tuştaydı. ben teybi değiştiğim için cok memnunum. teybi değiştirmeden alacağın kolonları tam verimiyle besleyemeyeceğin için moral bozabilir.sana tavsiyem önce ana üniteyi değiştir, eğer ses olarak tatmin etmezse compenent işine gir derim...

Poem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anketi kullanalım arkadaşlar yorumlarla beraber iyi olur.

oddo54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aynıdır dedm ama tabıkı tahmınen dedım... benCe iş Sistemde bıdıyor orj de aynı sesı cıkartabılır artı kumando fınksıyonu ıcın orj derm ben

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin her üretim yılında farklı model kalite kalite teypleri var.. önceki 2001 vectra da kullandığım orjinal teyb ve 10 hopörlerin ses kalitesi mükemmeldi..:good:
şimdiki araçta cd30mp3 vardı idare ediyordu.. cdc40opera taktım bariz ses kalitesi ve gücü arttı..:good:

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aracım 97 cd b kasa avatarda da okunuyor gerçi ama car 400 bildiğim kadarıyla üstünde kullandığım şu anki teyp. Cd yok kaset ve radyo var. Çok farkeder mi ses kalitesi 250-300 tl lik bir pioneer teybin car 400 den. Ne dersiniz bi akıl verin yahu.
Sizin aracınızın orjinal teybi car300 dür. Demekki eski teyp arıza yaptığı için veya eski sahibi ses kalitesinden memnun kalmadığı için yeni modelle değiştirmiş. Ben car300 den memnunum ama neden daha iyisi olmasın ki? Yanlız bu sırf teyp değiştirmeyle olmaz. İyi bir ses almak istiyorsanız sistemi takım olarak ele alın.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende CDR500 var bas ve tiz den gayet memnunum elbetteki Bİr Pioneer veya Alpine kadar iyi değil lakin gayet yeterli bir seviyede

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
car300-400lerden daha kötü ses kalitesi olan bi başka teyp göremedim sadece hopewrlörleri değiştirmen hiç bir işe yaramayacaktır en dandik pioneer sony'de bile 4x50watt çıkış var sana tavsiyem;
hoperlöreride teybide değiştir
yok eğer orjinal olsun diosan orjinal teyp'in çıkışlarını aparatla bi anfiye bağlayıp işi halledersin ama yine hoperlörler değişir çünkü orjinal hoperlörler kağıt sağlıklı bi şekilde 20watttan fazlasını kaldırmaz 20watt'ta keyif vermez

bu arada ebay.de'de görmüştür car300-400lerin yerine bi teyp satıolardı cd çalarlı 4x50 çıkışlı bilgi ekranı ve direksyon kumandası uyumlu güzel bi cihazdı

Son düzenleme:

Poem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal teypden memnun olan kimse yok galiba anket onu gösteriyor