Orta konsol ekrandaki silinme

AlnAlpr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de aynı sorun vardı oturdum tek tek lehimledim , 2 saatimi aldı ama 1 senedir sorunsuz kullanıyorum..Isıdan etkileniyor , soguk havalarda data bantı geriliyor ve lehimleri kasıyor , ısınıca düzeliyor.Bunuda lehimledikten sonra hiç hareket etmeyecek şekilde iyice üstten bantlayıp sabitledim , artık hiç ölü pixsel yok (Şeytan kulağına havan topu)..

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulda nerdesiniz ben kendim yapabileceğimi tahmin etmiyorum birlikte yapsak olur mu

AlnAlpr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erdem kardeş , yardımcı olmak isterim ama pek boş zamanım olmuyor..Ama bir arkadaşım var , müsait bir hafta sonu haberleşelim ona gidelim çay kahve içerken yapar arkadaş.En fazla bir yemek parası verirsin arkadaşa.Bende onun havyasını alıp yapmıştım.Düzgün bir havya lazım cünkü.

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
bende size katılabilir miyim acaba?
tatlılar da benden söz :D
hatta yemek ve tatlıdan sonraki kahveler bile benden..... :)

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
pardon iyice incelemeden yazdım sanırım.
bu gönderdiğiniz yol bilgisayarı ekranı değil.
sadece saat fonksiyonlu ekran.
o yüzden hemen al fiyatı 35 poundmuş...

AlnAlpr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erdem/Astra , Şimdi telefon ettim arkadaşa , getirsin halledeyim dedi...Müsait olduğunuz bir zamanda gelin gidelim.Ben Bayramoğlun'dayım ,Tuzla dan sonra 6 km sonra Bayramoğlu, Otobandan Çayırova gişelerinden çıktığınız zaman ..Gelin yapsın , diğer arkadaşlarda var ne istersin yapmak için diye sorarız..Ama sizinki sanırım bir yemeğe bitecek..( + çay-kahve)

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
Erdem/Astra , Şimdi telefon ettim arkadaşa , getirsin halledeyim dedi...Müsait olduğunuz bir zamanda gelin gidelim.Ben Bayramoğlun'dayım ,Tuzla dan sonra 6 km sonra Bayramoğlu, Otobandan Çayırova gişelerinden çıktığınız zaman ..Gelin yapsın , diğer arkadaşlarda var ne istersin yapmak için diye sorarız..Ama sizinki sanırım bir yemeğe bitecek..( + çay-kahve)
hocam ben tuzla dayım zaten. bu pazar gebze den öğretmen bir arkadaşım davet etti, son kasa bir civic aldı geçenlerde, arabalara bakıcaz, pasta polish falan yapıcaz makinayla vs.vs. pazar günü arkadaşı da alıp gelebilirim, ordan da gideriz işte yemekti çaydı kahve idi hallederiz.. :D

Son düzenleme:

AlnAlpr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erdem/Astra gitti sanırım , arkadaş cevap bekliyor , Tatlıları da alırım diyen :) Sertan_b müsait olduğunuz bir zaman siz gelin isterseniz cevap verirseniz bende arkadaşa ileteyim..