Ortalığı biraz kızıştıralım :)

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ortalığı biraz kızıştıralım :)

.BURAK. link' Alıntı:
Ya hiç sorma Erel'im, bizim iştiraklerden birinde makam araçlarını değiştirmişler, GMY seviyesine bunun highline versiyonunu almışlar, otoparkta gördüm, cidden çok beğendim :) Comfortline da güzel duruyordur elbette; ama highline o led ve jant olayı ile bence koparmış mevzuyu.

Birazda cc havası var yeni passatta , bence bu passat olmuş abi greatt

B֜LENT link' Alıntı:
Passatin bagajina golfü sigdirirsin.  011zaa

005hihih  005hihih  005hihih

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ttt35 link' Alıntı:
Highline olsaydı passat derdim ama golf diyorum

Highline bambaşka duruyor gerçekten; ama comfortline de Golf'ün highline versiyonunda gelen birçok özelliği sunuyor.

B֜LENT link' Alıntı:
Passatin bagajina golfü sigdirirsin.  011zaa

VIII link' Alıntı:
Birazda cc havası var yeni passatta , bence bu passat olmuş abi greatt

005hihih  005hihih  005hihih

:D Sığar bence de. Passat'ın önceki versiyonunu 3-4 gün kullanmıştım, çok keyifsiz gelmişti; ama bu versiyonunu epey beğenmişler.

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tabiki Passat...

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tabikide passat ama ben olsam insignia düşünürdüm :)

AstraJHB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Passat tek geçerim ...  :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Adamlar yapmış doğruya doğru. 4,77 metre uzunluğunda, 1,83 metre eninde, 150 HP gücünde ve sadece 1387 kg. Yani hem şilep gibi uzun ve geniş hem hafif ve sadece şehir içinde 6,0 litre yakıyor(muş). TSI motor bir harika gerçekten. Bir sedan-benzinlisever olarak golfü hiç ciddiye almam highline passat 1.4 TSI 150 HP alır, az yakıtın, donanımın ve ivmenin tadını sonuna kadar çıkarırım. Sadece küçük bir sorun var: 104 bin TL param yok. 011zaa. Ama olsa iki dakkada gözünün yaşına bakmaz astrayı satar insigniayı es geçer passata balıklama atlarım bravoo

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

.BURAK. link' Alıntı:
Herkese merhabalar,

Yakın bir arkadaşım için fikirlerinize ihtiyaç duyduğumuz bir konu var. İki aracın da detayları ile liste fiyatlarını aşağıda veriyorum, seçim yapmamıza yardımcı olursanız sevinirim:

Golf 7 1.6 TDI BMT Highline (81,100 TL) vs. Yeni Passat 1.4 TSI BMT 125 PS Comfortline (81,700 TL)

Dizel ve benzin kıyaslanması ilk etapta mantıksız gelebilir; ancak işin içine D segment ihtimali girince insan dizel yerine benzine dönebiliyor kafasında.

Şimdiden teşekkür ederim fikirleriniz/önerileriniz için.

Bir aydır yakın markajımda yeni Passat. Fakat en az 1 yıl geçmeden asla almam. Ne kadar test edilirse edilsin, gerçek yol şartlarındaki sorunlar yalnızca kullanıcılar tarafından belirlenebiliyor.

Ama benim asıl belirtmek istediğim nokta bu değil.

Comfortline orta paket. Yaklaşık aynı paraya (hatta 2500 daha ucuza) baz paket olarak 150 ps Passat var. Tabii 250 nm gibi çok tatlı bir tork değeri de var.

Şimdi

Aynı paraya baz paket donanım ile 150 ps + 250 nm mi? Yoksa orta donanım ile 125 ps + 200 nm mi?

Benim kafamdaki ortalık tam olarak bu soruda kızışıyor. Ve ben 150 ps'e meğilliyim :)

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Sinif farkli ama yine de tabikide passat. Golfun eski kasasi daha şık duruyordu. Kaldiki passat şuanki kasa ile CC ye bile fark atiyor. Son cikan kasasindan bahsediyorum ;) CC hayrani biri olarak yeni passati gorunce şahsen CC den vazgecmis durumdayim. Ama sanirim bu sene icinde CC de kasada degisiklige gidiyor sabirsizlikla bekliyorum. Umarim şuanki modelinden daha şık bir araba tasarlar.

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Bir aydır yakın markajımda yeni Passat. Fakat en az 1 yıl geçmeden asla almam. Ne kadar test edilirse edilsin, gerçek yol şartlarındaki sorunlar yalnızca kullanıcılar tarafından belirlenebiliyor.

Ama benim asıl belirtmek istediğim nokta bu değil.

Comfortline orta paket. Yaklaşık aynı paraya (hatta 2500 daha ucuza) baz paket olarak 150 ps Passat var. Tabii 250 nm gibi çok tatlı bir tork değeri de var.

Şimdi

Aynı paraya baz paket donanım ile 150 ps + 250 nm mi? Yoksa orta donanım ile 125 ps + 200 nm mi?

Benim kafamdaki ortalık tam olarak bu soruda kızışıyor. Ve ben 150 ps'e meğilliyim :)

Değil mi birde o var. Passat aldın mı yanından geçtiğin adamın gözünün yalına bakmayacak, rezil olmayacak. Yoksa Doğan Şahin e bile alay konusu olur :D