Osram nıght breaker h7 plus

tnrdamo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yağmurda hiç bir beyaz ampül sarı (daha doğrusu gün ışığı) ampül kadar performans vermez lütfen bunu hiç bir zaman unutmayalım , fotoğrafta daha parlak çıkmasının sebebi çok basit çünkü taktığınız ampülün beyaz ışık veriyor olması fotoğrafın kontrastına ekstra parlaklık kazandırmış ama bana soracak olursanız sarıyı kullanmaya devam edin veya paraya kıyıp adam akıllı Xenon veya Bi-Xenon far taktırın aracınıza (tabiki mercekli olanından) ;) mazallah sonra mercek lafı geçmedi diye beni taşa tutarlar

ampüller beyaz değil. sarı. yazmayı unuttum ama ilk fotoğraf sadece sol farın ışığı idi. çünkü sağ far patladığı için yeni bir ampül alma ihtiyacı doğmuştu. ampülün patladığını ilk mesajımda söylemiştim.

ampülleri kendim taktım. ilk ampülü sağ tarafa cumartesi taktım. cumartesi akşamı sağ ve sol far ampülü farklı idi. sol bana göre daha fazla ışık veriyordu. hazır almış olduğum far ampülü olduğunda soldaki mevcut farı da değiştirerek yeni far ampülünü taktım. dediğim gibi ampüller çok da iyi ışık vermiyor.

bilgehan45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi son karar Philips H7 X treme Vision

Mİ Yoksa

Osram nıght breaker h7 plus mı Birde osram beyaz ışık ancak philips renk beyaz mı sarımı ?nedir?

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Osram NB zaten beyaz değil güçlü sarı ışık ...

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 yıldır osram night breaker kullanıyorum çok da memnunum. Üzerinde de yazıyor normal h7 ampule göre ömrü daha az. Ama inan ki önünü görebiliyorsun. Ömrü dolmaya yakın kararıyor farlar. Ayrıca diğer ampuller gibi kolay kolay da kesmiyor. ben ayda 1 ampul değiştiğimi biliyorum osrama geçmeden önce. Ayrıca ömrü dolup karardıktan sonrada kullanırsan yukarıdaki gibi olur diye tahmin ediyorum. Trabzonda sanayide bir firmanında elinde 400 adete yakın olduğundan çifti 65 TL iken 40 Tl den aldım çiftini.

muratte

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kullandım aydınlatması gayet iyi tavsiye ederim...

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en son teknoloji, en yüksek performans ve en uzun ömür vs. açısından en son çıkan ve en gelişmişi olan ampuller philips extreme vision ve general electric megalight 120 dir. diğer ampuller bunlara göre daha eski teknoloji, daha az performans ve daha kısa ömür sunan ampullerdir.

buyrun test sonuçları;

http://www.autoexpress.co.uk/accessories-tyres/76743/philips-x-tremevision

1. philips extreme vision
2. xeononmax
3. general electric megalight 120
4. night breaker PLUS (night breakerin geliştirilmiş ve çok daha üstün versiyonudur)
5. philips extreme brillance
6. bosch plus 90

Son düzenleme:

Bülent Yüksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 hafta kadar önce Philips X-treme aldim ilk ampulu takip duvara karsi eski ampulle yeni taktigimi test ettim isik siddeti acisindan eskiden osram varmis üzerinde ama normal versiyondur sanirim gercekten inanilmaz bir isik farki var tavsiye ederim.philips X-treme saridir fakar normal diger ampullere göre daha aciktir rengi ama beyaz degil, tabiki beyaz tavsiye edilmez yagmurlu islak yollarda cok basarisiz.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
en son teknoloji, en yüksek performans ve en uzun ömür vs. açısından en son çıkan ve en gelişmişi olan ampuller philips extreme vision ve general electric megalight 120 dir. diğer ampuller bunlara göre daha eski teknoloji, daha az performans ve daha kısa ömür sunan ampullerdir.

buyrun test sonuçları;

http://www.autoexpress.co.uk/accessories-tyres/76743/philips-x-tremevision

1. philips extreme vision
2. xeononmax
3. general electric megalight 120
4. night breaker PLUS (night breakerin geliştirilmiş ve çok daha üstün versiyonudur)
5. philips extreme brillance
6. bosch plus 90

Yukarıdaki sıralama da beyaz olan var mı?

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bir sürü ampul denedim yıllardır ve bence Philips bu işin ustası, en memnun kaldıklarım DiamondVision (5000K beyaz) ve şu anda orjinal xenon ile kullandığım 85122CM (5000K beyaz).

Yukarıdaki liste 4300K ve altı krem ve sarı renkli ampullerin listesi.

bilgehan45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir sorum olacak ? osram alacaktım vazgeçtim. H7 kısalara xenon takıcam ancak 55 watt ile 35 watt Arasındaki fark nedir onu bilen bi ark varmıdır ? Fiyat olarak 20 TL fark ediyor geneli 35 watt xenonların ancak 55 watt görüntü dahamı iyi veriyor onu ögrenirsem ona göre alcam ??