Oto yıkama memnuniyetsizliği

elburuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adres: Alınteri Bulvarı (Total Petrol İçi) No:47 Konyalı Hacı Usta Lokantası Arkası A&J yıkama
Örnek San. Sitesi Karşısı Ostim Batıkent Yenimahalle - Ankara

Kesinlikle tavsiye etmiyorum bu gün aracın altını yıkatayım diye internette araştırıp buldum ve denedim tam bir fiyasko,

Ankara'da lifte kaldırıp bu işi yapan pek bir yer yok, bunlar kendilerince lift yapmışlar bu iyi ama yıkama adına hiç bir şey yok ve fiyat 30 tl isteniyor, aracın altına önce ilaç sıkıldı, sonrasında yıkama makinesi çalışmadı sıcak suyla yıkanacak dendi makine çalışmıyor her şey üstün körü eski bir şekilde yapılmış sürekli el değiştirmiş bir yer, neyse sonrasında sanırım ilaç dedikleri yağ sökücü sıkıldı ama o da zaten iki dakika uğraşılmadı ve bir saate yakın bekledim makine çalışacak diye çalışmayınca sıcak su yerine soğuk suyla yıkamak durumda kaldılar ve 30 tl para aldılar, işcilik adına hiç bir özen ya da bir şey yok ve çalışmayan makinelerinden sanki müşteri sorumlu gibi aldırış etmiyorlar kesinlikle tavsiye etmiyorum fiyat ve yıkama kalitesi açısından...

Son düzenleme:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Adres: Alınteri Bulvarı (Total Petrol İçi) No:47 Konyalı Hacı Usta Lokantası Arkası A&J yıkama
Örnek San. Sitesi Karşısı Ostim Batıkent Yenimahalle - Ankara

Kesinlikle tavsiye etmiyorum bu gün aracın altını yıkatayım diye internette araştırıp buldum ve denedim tam bir fiyasko,

Ankara'da lifte kaldırıp bu işi yapan pek bir yer yok, bunlar kendilerince lift yapmışlar bu iyi ama yıkama adına hiç bir şey yok ve fiyat 30 tl isteniyor, aracın altına önce ilaç sıkıldı, sonrasında yıkama makinesi çalışmadı sıcak suyla yıkanacak dendi makine çalışmıyor her şey üstün körü eski bir şekilde yapılmış sürekli el değiştirmiş bir yer, neyse sonrasında sanırım ilaç dedikleri yağ sökücü sıkıldı ama o da zaten iki dakika uğraşılmadı ve bir saate yakın bekledim makine çalışacak diye çalışmayınca sıcak su yerine soğuk suyla yıkamak durumda kaldılar ve 30 tl para aldılar, işcilik adına hiç bir özen ya da bir şey yok ve çalışmayan makinelerinden sanki müşteri sorumlum gibi aldırış etmiyorlar kesinlikle tavsiye etmiyorum fiyat ve yıkama kalitesi açısından...

Her zaman işini düzgün yapmayan herlerin teşhir edilmesinden yanayım. Şimdi eksi bir müşterileri oldu bile....

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz altını yıkatacak yer bulamamışsınız ben bu kadar yıkamacının olduğu Ankara'da doğru düzgün oto yıkamacı bulamadığımdan artık kendim yıkıyorum aracımı. Her tarafı da pırıl pırıl oluyor. İçime sine sine biniyorum. Paramı da çöpe atmıyorum.

elburuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz altını yıkatacak yer bulamamışsınız ben bu kadar yıkamacının olduğu Ankara'da doğru düzgün oto yıkamacı bulamadığımdan artık kendim yıkıyorum aracımı. Her tarafı da pırıl pırıl oluyor. İçime sine sine biniyorum. Paramı da çöpe atmıyorum.

Hocam Ankara'da aracın altını yıkayabilen yer neredeyse yok gibi, ben de kendim yıkamak isterdim ama liftte kaldırıp sıcak su ile yıkamak gerekiyor ki kolezyon ve paslanmayı önlesin tuz atıkları gitsin diye...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aracın altını yıkattırmadım ama her zaman yaptığım bir şey var. Yolda su birikintilerine kontrollü bir şekilde belli bir hızda girerim en azından altında belli başlı yerleri temizler.

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam Ankara'da aracın altını yıkayabilen yer neredeyse yok gibi, ben de kendim yıkamak isterdim ama liftte kaldırıp sıcak su ile yıkamak gerekiyor ki kolezyon ve paslanmayı önlesin tuz atıkları gitsin diye...

Yok bende onu diyorum üstünü yıkatacak doğru düzgün yer yok ki altını yıkatacak yer olsun. Tuz atıklarından arındırmak lazım tabi ki ama yaptıracak yer yok. bende yıkarken tabancayı arabanın altına tutarım mümkün olduğunca lifte kaldırılmış gibi ve sıcak su olmaz tabi ama hiç olmamasından iyidir.

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yok bende onu diyorum üstünü yıkatacak doğru düzgün yer yok ki altını yıkatacak yer olsun. Tuz atıklarından arındırmak lazım tabi ki ama yaptıracak yer yok. bende yıkarken tabancayı arabanın altına tutarım mümkün olduğunca lifte kaldırılmış gibi ve sıcak su gibi olmaz tabi ama hiç olmamasından iyidir.

elburuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim için sıcak suyla yıkanacak denilip sonra makine bozuldu yapalım diye bir saat bekletilip bir de soğuk suyla yıkanıp üstüne 30 tl ücret talep edilmesi nasıl bir yıkamacı olduğunu göstermesi bakımından önemli oldu...

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emin olun bir çoğu öyle. birine veriyorsun koltukta ekmek kırıntıları kalmış süpürgeyle çektirmemiş, birine veriyorsun jantta olduğu gibi balata tozları duruyor ve daha sayamadığım bir çok şey. Yapmak istediğinizin karşılığını alamayacağınız şeyler için boşa paranızı vermeyin bence. benzinliklerde 1 tl ye tabancalı sular var 5 tl verirsiniz sıkarsınız biraz zor olur ama adamın yaptığından daha çok içinize siner. Hem sinirlenmezsiniz ;)

elburuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla benim bu alt yıkamadan sonra ilaç sıkılan yerlerin rengi değişti öyle kaldı anlamadım acaba sıcak su yerine soğuk su vurduklarından mı yoksa makinayı tamir edeceğiz diye bir saat beklememden mi anlamadım...