Oto yıkama memnuniyetsizliği

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar, Ofim iş merkezi sanırım, ostim göbeğin sağında kalıyor, yeni bir bina. bir arkadaşımın tavsiyesi ile bodrum katında otowax a gittim, bir çalışan vardı, adını unuttum, o adam süper yıkıyor, aldığı para sonuna kadar helal. Hala ordamı bilmiyorum.

elburuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eleştiri kadar tavsiye eden olursa da alabiliriz tabi...

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de yıkamacılardan muzdaribim. 1.5 yıl önce geldim Malatya'ya, ilk haftalarda Malatyapark AVM'nin altındaki oto yıkamacıya gittim.

Yıkama yöntemlerini beğenmedim: Kuru araca önce köpük sıkıyorlar, sonra su tutup köpüğü akıtıyorlar ve kuruluyorlar. Tabii bu işlemi de kasap gibi yapıyorlar. İtiraz ettim, fazla para teklif ederek (9 Tl idi, 18 verdim) aracımı önce su ile yıkamalarını ardından köpük ve benim süngerim ile süngerleyip durulamalarını istedim. Kurularken de benim bezlerimi kullanmalarını istedim.

Sen misin bunu isteyen.. Para ile iş yaptıramadım adamlara. O gün, bu gündür sakin bir benzinlikte 1 TL ile su sıkan makine ile kendim yıkıyorum aracımı. Sonax ve Meguiar's ürünleri kullanıyorum, hem keyif alıyorum aracımı yıkarken hem de kafam çok rahat.

Bir çok ilde düzgün bir oto yıkamacı bulmak zor artık...

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adamlar paraya doygun abi, sen olmasan sırada dünya adam var. Her cadde de 1 yıkamacı var, bi dünya araç var, işler tıkırında maşallah. Sen kendin titizlenirsin de adamların hiç umrunda değil ki. Kaliteli yer bulmak çok zor.

simendifer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Damacana dan araba yıkama aparatı

değerli arkadaşlar sabırla tüm üyelerin yazdıklarını okudum hepsine katılıyor ve hak veriyorum bir magdur oalrak onun için bizde bir atasözü var KÖR KENDİ İŞİNİ KENDİN GÖR beende öyle yaptım alttaki linki ziyeret ediniz kendim düşündüm böyle bir iş çıkarttım sizlere tavsiye ederim ama kalabalık yerleşim yerlerinde musade ederlermi bilemem şiddetle tavsiye ediyorum

http://www.opelim.net/forums/tamamlanan-projeler/109970-damacana-dan-araba-yikama-aparati.html

elburuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam onu ben yapmayı beceremem, hele ki alt yıkama için o hayal...:)

simendifer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaparsın kardeşim çok kolay zırt cahil yapar kendine güven zor değil resimleri incele
tabi alt yıkama olmaz tazzik fazla değil cama ne kadar kazzikli geliyorsa o kadar sadece üst yıkama olur oda yeter