Otobüslerde internet

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim seyahat ettiğim firmanın otobüsünde var cep telefonuda açık gidebiliyorsun, ama daha doğru dürüst bir net sayfası açabilmiş değilim. çok yavaş. en güzel tarafı laptopdan film falan izlersen koltuk altında priz olması. batarya sorunu yaşamıyosun:)

bako

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten büyük bişeymiş. Neyse benimki zaten meraktı. Belki ucuz bişeyse diye düşünmüştüm ama değilmiş...

geçen yıl biraz merak sarmıştım kendim tasarımı yaptıgım bir ürün var diger çalışmlardan zaman kalmadı geliştirirsem sizde burda olursanız bir adette sizin için yapabilirim maliyeti bir şey yüksek degil

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
geçen yıl biraz merak sarmıştım kendim tasarımı yaptıgım bir ürün var diger çalışmlardan zaman kalmadı geliştirirsem sizde burda olursanız bir adette sizin için yapabilirim maliyeti bir şey yüksek degil

Heyecanla bekliyorum...

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Modemler 3G ağa bulamayınca EDGE'e dönüyor olması lazım. Ben cep telefonumu USB'den bağlayarak internet kullanıyorum genelde. HSDPA desteklediği için oldukça hızlı da oluyor. 3G bulunmayan yerlerde de otomatik EGDE'e dönüyor.

Ama katılıyorum, 3G'nin yaygınlaşıp GSM ile aynı kapsama alanına genişlemesi lazım.

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
Benim seyahat ettiğim firmanın otobüsünde var cep telefonuda açık gidebiliyorsun, ama daha doğru dürüst bir net sayfası açabilmiş değilim. çok yavaş. en güzel tarafı laptopdan film falan izlersen koltuk altında priz olması. batarya sorunu yaşamıyosun:)

hangi firma ve hangi otobüs diye sorabilirmiyim :D
birde tanıdık otobüste macbook air'ı fişe takınca adaptörü patlattı, haberiniz olsun :D

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı şeyi bende düşünmüştüm :)

Super bişi... Hiç aklıma gelmemişti. Acaba şifreyi nerden buldular... Belki lazım olur... :D

Nilüferinki , şirketin telefon numarası idi, Kamil Koç un ku de muhtemelen öyle bişeydir.Birkere seyahat et, şifreyi öğren :)

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben laptopuma araç şarz kiti aldım ve Vodafone 3g ile kullanıyorum.Harika bir olay...