OTOGAZ zamlandı peki BENZİN o yerinde Kalırmı ? yoksa Zıplar mı ?

Yeni benzin fiyatları nasıl olur ? Zam tahminleriniz...

• 4.80-4.90

Oy: 4 16.7%
  • 4.90-5

Oy: 6 25.0%
  • 5.01 ve üstü

Oy: 14 58.3%

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .

35cemy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Efendim bilindiği üzere yeni bir oto gaz zammı yaşandı... Peki benzin ? Lpg takanlar,taktıracaklar,varzaçenler var madem duyalım tahminleri....

İzmirde şu an ortalama 4.81 benzin (95 okt)

1.....4.90 ı aşmaz
2.....4.90-5.00 arası
3.....5.00 ın üstünü görür...

Ben derim ki 20 krs gibi bir rakam gelir ve 5TL yi geçer....

Not: dizel başka bir dünya :D Benzin ile oto gazın ilişkisi daha bi duygusal....

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Dolar zıpladıkça benzin bu gidişle yüksek atlamaya geçer.:(;)

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
LPG kullanımındaki artış oranı benzinde olmadığı ve benzinden insanları kaçırmamak için çok fazla yukarı atmaz ve 4.90 bandını geçmez diyorum :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Benzine şu anda dokunmayacakları kesin çünkü benzinden elde edilemeyen vergi ve kar payı LPG yaptıkları iteleme sayesinde şu anda kapanmış durumda. Ama yerel seçimlerin sonunda benzin fiyatı 5.5 ile 6 TL arasında olacağı kesin. Seçim sonrasında sırtımızdan harcadıklarını yine sırtımızdan kapayacaklar çünkü.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
şimdi iktidar yüz kerede seçim yapsa yine seçilir 2014te benzin 5 i geçer diyorum dieselde ona yaklaşır geçen gün hala daha ben 100 tl alıyorum beni etkilemiyor diyen vardı

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
şimdi iktidar yüz kerede seçim yapsa yine seçilir 2014te benzin 5 i geçer diyorum dieselde ona yaklaşır geçen gün hala daha ben 100 tl alıyorum beni etkilemiyor diyen vardı

İşte böyle düşünmemek gerek benim A parti yada B parti ile işim olmaz ama herkes ektiğini biçmesi gerek. Bu ülkede bir Türk Vatandaşı olarak meclis altında beni temsil eden hiç bir parti yok. Çünkü ben vekilimi seçerken beni temsil etsin diye ona oy veriyorum ama vekil seçildikten sonra gidip parti başkanının vekili oldukta sonra hiç bir vekille işim olmaz. Zaten hiç kimse de gelip A kişi yada B kişi için benden oy isteyemez... bitsinler vekilleri oldukları parti başkanlarından istesinler onlar zaten milletin vekili olamadılar... olamayacaklar da... sıkar milletin vekili olmak...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zıplamazsa taa.........k.....!'(&^')!'?!?:.
müstahak bizim millete.........

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu arabalara ekeltrikli dönüşümü yapıyorlardı, noldu onlar? fiyatları makulleştiyse hemen yaptıralım :(

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
İşte böyle düşünmemek gerek benim A parti yada B parti ile işim olmaz ama herkes ektiğini biçmesi gerek. Bu ülkede bir Türk Vatandaşı olarak meclis altında beni temsil eden hiç bir parti yok. Çünkü ben vekilimi seçerken beni temsil etsin diye ona oy veriyorum ama vekil seçildikten sonra gidip parti başkanının vekili oldukta sonra hiç bir vekille işim olmaz. Zaten hiç kimse de gelip A kişi yada B kişi için benden oy isteyemez... bitsinler vekilleri oldukları parti başkanlarından istesinler onlar zaten milletin vekili olamadılar... olamayacaklar da... sıkar milletin vekili olmak...

abi işte bu şekilde düşünen çok az kişi var birde şu kararsız olanlar yok mu esas onlar ortalığı berbat ediyor adamın bilgisi yok çoğunluk kimse ona oy veriyor:mad: birde kırssal alanda gördüğüm adamlar hükümetin politikalarından şikayetçi hayvancılık bitti tarımcılık bitti diye bir dokun bin ah işit modundalar fakat hala körü körüne destekliyorlar doğrusu benim kafa artık basmıyor bu tarz insanlara:)

Şu arabalara ekeltrikli dönüşümü yapıyorlardı, noldu onlar? fiyatları makulleştiyse hemen yaptıralım :(

abi onu uygularlarsa evlerde ledli ampul yakamayacak konuma gelmeyelimde:(

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzine bence pek dokunmazlar çünkü kullanım oranı düşük ancak motorine okkalı bir zam gelir gibi geliyor bana..