Otomatik araba tavsiye

tkz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar otomatik araba almayı düşünüyorum bütçe 21000 corsa yada 206 baktım ama corsa biraz zor bulmak bu fiyata otomatik ama 206 bulabilirim.206 önerirmisiniz kullananlar alınabilecek araç mıdır? Kullananlar anlatırsa memnun olurum yoksa kullanmayanlar bildiğine de bilmediğinede bir şeyler söylüyor doğru bilgiye ihtiyacım var.

Moderatörün son düzenlenenleri:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hyundai araçlara bakmanı tavsiye ederim 206 otomatik pek sağlam bir araç değil diye çok konu okudum.

efendy06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bulacağınız otomatik 206ların hiçbiri temiz olmayacak o rakama. Hoş, temizken bile bir sürü sıkıntı çıkartıyordu o araçlar. Corsa daha iyi.

raman77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı bütce ile bende otomatik bakıyorum
eleye eleye iki marka kaldı
hayırlısı olsun

nissan 2000/2001 Model micra 1,4 veya 1,3
palio 1,2

efendy06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
aynı bütce ile bende otomatik bakıyorum
eleye eleye iki marka kaldı
hayırlısı olsun

nissan 2000/2001 Model micra 1,4 veya 1,3
palio 1,2

Micraları bilemem, primeralara göz dikmiştim bir ara, parçaları el yakıyordu. Palio 1,2 ise insanı canından bezdirir. 1,4 manueli bile performans yoksunuyken...

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütcenize göre bence en uygunu ve en sorunsuzu palio speedgear. uzun yıllar pejo kullanmış biri olarak otomatiği beş kuruş etmez. Heran sorun cıkarmaya meilli bir şanzuman kendisi hiç tavsiye etmem. 307 şanzumanına 4bin tl masraf yaptım yine olmadı yine olmadı sattım kurtuldum. corsanında otomatiiği cok sorun cıkardıgını duydum. Ama palioda kullanılan cvt şanzuman hondanın kullandıgı şanzumandır ve 6 ileridir. 1,2 bence şehir içi için cok idael bir araba eger hız tutkunuz varsa, ışıklarda ilk ben kalkıp digerlerine egzos gazına yutturayım diyecekseniz, trafik için ani hızlanmalar yapıp başkasını tehlikeye atayım diye düşünüyorsanız 1,2 size uymaz :))