otomatik araçlarda lpg..???

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selam otomatik 2001 astra elegance 1.6 ya lpg nasıl olur..??? daha önceden varmıdır böyle bi konu açan bilmiyorum ama ben göremedim kusura bakmayın..

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bendede 96 vectra var otomatik ama biraz yakıyo sıralı sistem de hele bayağı bi yakıyo kışın daha fazla hatta çünki sıralıda ilk önce benzinde çalışıyo araç ısınana kadar bayağı bi gidiyo sonra lpg ye geçiyo ne kadar yaktıını hesaplamak için tabi benzinde alıyosun ikisini bir toplayınca benim 2000 motor otomatikte 220 ykr yapıyo ama uzun yolda 150 düşüyo

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence kaliteli markalardan birini taktırısan hiç bir problem yaşamazsın.. ben brc yi tavsiye ederim . bizzat kullanıyorummm

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede brc var benim dediğim benzinle ikisini bir toplayınca maliyeti yükseliyo

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş hiç farketmez lpg benzinli her aaraca uygulanıyo otomatik yada manuel farketmez. yanlız işin ehli ve kalıteli malzeme kullanan bi yerde yaptır derim ben.

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede brc var iyi bir gaz ayarı yapılırsa güzel oluyor ancak. Gaz ayarı iyi değilse bellibir ivmede hızlanırken gazın basıncının azalması gibi bir durum olduğunda araba vitesi değiştirip değiştirmemekte tereddüt ediyor. ve gaza yeterli tepkiyi alamayınca geç değiştiriyor falan. düzgün ayarlanmazsa bence rahat gitmiyor otomatik.

merkez-1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım bende 2002 Elagance otomatik var zawolli marka taktırdım çok memnunum daha önce brc-de kullandım sıralı sistem ama zawolli kesinlikle daha iyi bana göre.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kullanıyorm. otomatik 97 vectra. lpg ile otomatik vitesin bi alakası yok bişe olmaz. gayet güzel olur:D

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merkez-1' Alıntı:
Arkadaşım bende 2002 Elagance otomatik var zawolli marka taktırdım çok memnunum daha önce brc-de kullandım sıralı sistem ama zawolli kesinlikle daha iyi bana göre.

bende zavolli kullanıyorum bi sorun yok!