otomatik cam arızası..

meriva64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımın araka otomatik camını kapatırken bir ses geldi ve kapanmadı... sonra bir daha çalışmadı..ve sonra cam boşa cıktı aşagı kadar kendiliginden indi..... apencere motorunu çalıştırdıgımda ses geliyor... arıza nerdedir.. elektrikçiyemi kaportacıya mı gitmeliyim.. masraf çok tutar mı??? teşekkürler

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önceki aracımda tam atacakken başıma gelmişti. cam açmaya çalıştığında küt diye düşüyordu. telefonla servisi arayıp derdi nedir ne kadara mal olur diye sordum. motor çalışıyorsa cami tutan tırnak kırılmıştır 3 tırnak sökme takma 50-75 tl arası tutar demişti. satacagim arkadaş araca bakarken böyle Bi sıkıntı yokken satışı alacağı gün arıza yaptı bende 50 tl daha indirip öyle vermiştim. sonrasında ne kadara yapıldı bilgim yok

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
önceki aracımda tam atacakken başıma gelmişti. cam açmaya çalıştığında küt diye düşüyordu. telefonla servisi arayıp derdi nedir ne kadara mal olur diye sordum. motor çalışıyorsa cami tutan tırnak kırılmıştır 3 tırnak sökme takma 50-75 tl arası tutar demişti. satacagim arkadaş araca bakarken böyle Bi sıkıntı yokken satışı alacağı gün arıza yaptı bende 50 tl daha indirip öyle vermiştim. sonrasında ne kadara yapıldı bilgim yok

Evet ya o tırnak çok dandik olduğu yönünde... kendi aracım da otomatik cam kaldırma yok... eski düzen... gittim ustaya dedim bunları otomatik yapalım... adam çok iyi niyetli imiş... yok bende takmayalım dedi. Neden? çünkü bunların içinde tırnak var ummadığın anda kırılır ve cam düşer dedi. Adam beni vaz geçirdi. Bende söz dinledim taktırmadım.

cetin45

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
cam halatınız da sorun var daha fazla zorlamayın motor zarar görmesin cam halat takımı alıp kaportacıya gideceksiniz halat takımı 20 tl ustalık bulduğunuz yere göre değişir artık ben ustalığa da 20 lira vermiştim