Otomatik vites sevenler derneği

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen gün yine Arabayla gidiyorum...Bağdaş kurdum, Çekirdek çitleyip, gazete okurken düşündüm de bu otomatikler bayan arabası mı acaba ?! :D :D

ipek pijamalarım kırışıyo diye bağdaş kurmuyorum.

yeni bir projem var. sunroof takıp arabaya, bi mangal atayım diyorum ortaya. kahve pişirmek için, yada saç koyup üstüne kestane kebap yapmak için. nasıl olur acaba.
önerebileceğiniz sunroof markası ve mangal firması varmıdır. birde mangalı bacalı tip alırsak verim alabilirmiyim.

bunu konu olarak açıcan foruma. manuelciler ne der acaba.

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar. birkaç gün yoktum özür dilerim. ama gebze ustalarının tamir edemediği bir c4 ile ilgilendim.
fransızların plastikçiliği-kalitesizliği-zımbırtıcılığı birleşince ortaya 1mm lik bir plastik kırığından çalışmayan dijital klima, aşınan bir plastik parçasından değişmesi gereken komple kapı kilit sistemi.
ustaların körlüğünden 600 lira istedikleri ses ise, elimle düzelttiğim bir aliminyum parça.

arkadaşıma sağladığım kar en az 1500tl. allah işden anlamayanlara para ve sabır versin.

dinçer hayırlı satışlar. 64 bit tavsiye etmiyorum. 32 yi şiddetle öneririm (çift çekirdek ise) eski makinelerde kastığını gözlemledim. 64 bit de avantaj hızı görmedim (rar hariç) ama program dezavantajlarının çokluğu yüzünden önermiyorum. belki ilerde olabilir.

erhan aramıza hoşgeldin, umarım iyi vakit geçirirsin. her türlü sorunu burdan sorabilirsin.
Arkadaşın sana duacı olmuştur abi, eline sağlık.

64 beklemede abi, 32'de ram'i 3 kullanabiliyorum. Bir deneyeyim demiştim

ipek pijamalarım kırışıyo diye bağdaş kurmuyorum.

yeni bir projem var. sunroof takıp arabaya, bi mangal atayım diyorum ortaya. kahve pişirmek için, yada saç koyup üstüne kestane kebap yapmak için. nasıl olur acaba.
önerebileceğiniz sunroof markası ve mangal firması varmıdır. birde mangalı bacalı tip alırsak verim alabilirmiyim.

bunu konu olarak açıcan foruma. manuelciler ne der acaba.
:D:D:D

Mangalı at abi, bayramda glieyor kavurmayı arabada yaparsın :D

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşın sana duacı olmuştur abi, eline sağlık.

64 beklemede abi, 32'de ram'i 3 kullanabiliyorum. Bir deneyeyim demiştim

Mangalı at abi, bayramda glieyor kavurmayı arabada yaparsın :D

bir güncellemeden sonra vista 4gbyi destekliyor diye biliyorum. sanırım vista sp1 den sonra ama tam emin değilim. ama fazlasını desteklemez.

kavurma işini imzama taşıyorum hemen.

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sistemde 4gb yazıyor ama kullanılabilir 3 hatırladığım.
Çok lazım değil şimdilik, autocad v.s. kurarsak ram ister biraz.

İmza bomba olmuş abi :D

Uyarı vermesinler vatandaşın canı istiyor diye..

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sistemde 4gb yazıyor ama kullanılabilir 3 hatırladığım.
Çok lazım değil şimdilik, autocad v.s. kurarsak ram ister biraz.

İmza bomba olmuş abi :D

Uyarı vermesinler vatandaşın canı istiyor diye..

bak onu bilmem 3 le 4 arasında otomatikle manuel kadar fark var.

yav dışarda neler oluyor ben hiç mesajlara bakmıyom, varmı problem? çözemeyen otomatik sorunları, yada forumu 2 ye bölen konular...

kmp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Polat Abi ne zamandır seni rahatsız etmiyordum bir soru sorayım

d de ışıkta beklerken fazla sarsıntı olmaya başladı. v kayıs bilya ve kütüğünden dediler değiştirdim buji ve kablolar değişti boğaz temizlendi faydası olmadı. bende ışıkta beklerken boşa alıyorum sonra d ye aldığımda rolantide dalgalanma oluyor. bi anormallik var mı sence? yada boşa alma konusu çok tartışıldı ama sana tekrar sorayım ışıkta boşta beklemenin bir zararı var mı?

Son düzenleme:

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Polat Abi ne zamandır seni rahatsız etmiyordum bir soru sorayım

d de ışıkta beklerken fazla sarsıntı olmaya başladı. v kayıs bilya ve kütüğünden dediler değiştirdim buji ve kablolar değişti boğaz temizlendi faydası olmadı. bende ışıkta beklerken boşa alıyorum sonra d ye aldığımda rolantide dalgalanma oluyor. bi anormallik var mı sence? yada boşa alma konusu çok tartışıldı ama sana tekrar sorayım ışıkta boşta beklemenin bir zararı var mı?

birincisi bir daha rahatsızlıkdan bahsedersen bozuşuruz. elimizden ne gelirse yapmaya çalışırız. demek ben senden bişi rica etsem rahatsızlık vermiş olucam ha?

araba boşda rölanti felan güzel herhangi bişi yokken D ye alınca titriyor ve sarsıntı yapıyor. yolda giderken yaptığını bilmiyorsun.
benim aklıma gelen şanzımanın arabaya bağlı olan yerleri (şanzıman kulağı). motor kulağıda olabilir ama D ye takmasanda biraz belli etmesi lazım.

ikinci olarak motorun şanzımana bağlı olduğu civatalara baktır, yine çözüm bulamassan türbin derim. türbin ise biraz pahalı gibi kanat kırma felan olmalı. her vitesde hissedeceğin sarsıntılar, yağı geç doldurma felan yapar. tamiri mevcut.

üçüncü aklıma gelen şanzıman giriş çıkış bilyaları ve akis tarafına baktır.

TABİ HEPSİNDEN ÖNCE ŞANZIMAN YAĞINA BAKTIRMAYI İHMAL ETME.

kmp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g de denedim onda da titreşim oluyor fakat benimki kadar belirgin değil belkide yaş farkında kaynaklı olabilir. birde benim araba 308000 km de:)

geriye takınca araba baya bi sarsılıyor inşallah kulaklardadır sorun bir süre hiç sanayiye gidesim yok nerdeyse son 3 haftam bi şekilde sanayide geçti. becereksiz bir usta yüzünden.. neyse

biraz bütçeyi toplarsam kulaklarıda değiştiririm artık.

Teşekkürler abi

nvidiaa_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen gün yolda giderken anıden şanzuman işiği yandı. arabayı durdurdum motoru durdurup çalıştırdım ışık sondu nedeni ne olabilir.

KLAS34

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar. birkaç gün yoktum özür dilerim. ama gebze ustalarının tamir edemediği bir c4 ile ilgilendim.
fransızların plastikçiliği-kalitesizliği-zımbırtıcılığı birleşince ortaya 1mm lik bir plastik kırığından çalışmayan dijital klima, aşınan bir plastik parçasından değişmesi gereken komple kapı kilit sistemi.
ustaların körlüğünden 600 lira istedikleri ses ise, elimle düzelttiğim bir aliminyum parça.

arkadaşıma sağladığım kar en az 1500tl. allah işden anlamayanlara para ve sabır versin.

dinçer hayırlı satışlar. 64 bit tavsiye etmiyorum. 32 yi şiddetle öneririm (çift çekirdek ise) eski makinelerde kastığını gözlemledim. 64 bit de avantaj hızı görmedim (rar hariç) ama program dezavantajlarının çokluğu yüzünden önermiyorum. belki ilerde olabilir.

erhan aramıza hoşgeldin, umarım iyi vakit geçirirsin. her türlü sorunu burdan sorabilirsin.
hoşbuldum sağolun ..
teşekkür ederim .
yarın bitane astra g otomatik bakıcam bakalım hayırlısıyla temizse inşallah alırım ...