Otomatik vites sevenler derneği

erdem_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abilerim kardeşlerim hepinize iyi günler dilerim.

benim sıkıntım şöyle daha önce 98 vectra GT kullanıcısıyım. Şimdi ise oto vites ve aynı modelde CD bir araba düşünüyorum ama etrafımdan duyduklarım beni korkuttu açıkçası yakıt konusunda dedikleri şehir içi baş edemezsin yakıtla dediler söylediklerine göre 0,350 kuruş civarı lpg yakıyormuş uzun yoldada aşırı yaktığını söylediler ikincside arıza konusu bir arıza yaparsa arabayı tavuk kümesi yaparsın dediler siz oto kullanıcısı abilerim olarak buların doğru olmadığını söyleyin bana ne olur bu arabayı almak istiyorum.

Son düzenleme:

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim sıkıntım şöyle daha önce 98 vectra GT kullanıcısıyım. Şimdi ise oto vites ve aynı modelde CD bir araba düşünüyorum ama etrafımdan duyduklarım beni korkuttu açıkçası yakıt konusunda dedikleri şehir içi baş edemezsin yakıtla dediler söylediklerine göre 0,350 kuruş civarı lpg yakıyormuş uzun yoldada aşırı yaktığını söylediler ikincside arıza konusu bir arıza yaparsa arabayı tavuk kümesi yaparsın dediler siz oto kullanıcısı abilerim olarak buların doğru olmadığını söyleyin bana ne olur bu arabayı almak istiyorum.

bunu görmeden özel mesajına cevap vermiştim. istersen cevabımı buraya yapıştır herkesede yardımcı olur

ELEGANCE06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim araç 1.6 astra otomatik. benzinli. benzin de şehir içi 0.40 krş, şehir dışında 0.25- 0.27 kr yakıyor. temiz bir otomatik bulursan öyle tavuk kümesi filan yapmazsın :) arıza olursa da otomatik şanzumancılar tamirini yapar korkma kardeş. ve otomatik araç çooookkk çok rahat manuele göre.

kmp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aralar tam gaz yaptıgımda 3500 devire kadar hava sesiyle beraber sanki pervanenin çarpkının arasına kağıt şıkışmış gibi bir ses geliyor (ne kadar anlatabildim bilmiyorum ama )

bir fikri olan var mı?

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aralar tam gaz yaptıgımda 3500 devire kadar hava sesiyle beraber sanki pervanenin çarpkının arasına kağıt şıkışmış gibi bir ses geliyor (ne kadar anlatabildim bilmiyorum ama )

bir fikri olan var mı?

bana pervane demeyin :D motoru stop edince fan pevanesi sürtünerek duruyordu önemsemedim 2-3 haftadır.dün polat abiyi yahyakaptan a bırakırken direksiyonda bi uğultu durduk baktık direksiyon hidrolik yağı yok.ekledim 200 mt sonra yine aynı eve geldim ızgaradan panjurdan yağ fışkırıyor.her yer yağ.bugün zor kötek tamire götürdü babam.hidrolik borusunun pimi kırılmış fan a değmiş fan sürtüne sürtüne hortumu yarmış :(

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bir fikri olan var mı?

serkanım sesi anladığımı söleyemem ama gergi rulmanlarını ve şarz dinamosu bilyasını bir dinlet ustaya. ikiside önemli yerler.