Otomatik vites sevenler derneği

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yınede 60-70 bın de baskı degıstıgımı dusunyorum sureklı sehır ıcınde kullanıyorum benım araba 175 oldu 3 uncuye yklasacaktı sanzımana harcadıgımı ona sayarım keyfıde yanıma kalır tabı 2000 tl verebılısem :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
yınede 60-70 bın de baskı degıstıgımı dusunyorum sureklı sehır ıcınde kullanıyorum benım araba 175 oldu 3 uncuye yklasacaktı sanzımana harcadıgımı ona sayarım keyfıde yanıma kalır tabı 2000 tl verebılısem :)

Ama gerçekten artık ülkemizde trafik düşünüldüğünde otomatik araç kadar büyük bir rahatlık olamaz kesinlikle. Özellikle Ankara ben Ankara da yaşıyorum şehir içinde düz araç ile yolculuk yapmaz resmen işkence.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı ben bu arabadan once 2 tan manuel kullandım bırı renault 19 ıgerı vectra b ıdı ıs cıkısı ev 4 km dur kalk fazla yapmamak ıcın bı 15 dk bekleyıp oyle gıdıyordum eve yoksa 1-2 bos belkıde 20 - 2 defa yapıyordum sımdı ıse sadece gaz fren yapıyorum

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
abı ben bu arabadan once 2 tan manuel kullandım bırı renault 19 ıgerı vectra b ıdı ıs cıkısı ev 4 km dur kalk fazla yapmamak ıcın bı 15 dk bekleyıp oyle gıdıyordum eve yoksa 1-2 bos belkıde 20 - 2 defa yapıyordum sımdı ıse sadece gaz fren yapıyorum

Aynen öyle gerçekten çok büyük rahatlık... birde şimdi sistemler daha da gelişti eski sistemlerden değil. Geçen bir arkadaşın aracını kullandım o kadar atik gidiyor ki sorma. Resmen araç zıplıyor altında. Benim aracımda olan sistem ilkel sayılır yeni sistemlere göre ama yeni sistemlerden daha sağlam diye biliyorum.

cengiz mehtap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende 2012 model opel astra dizel otomatik şanzıman araba var. Vitese geçmeme arızası veriyor.18000 de sorun 1 hafta öncede olmuştu düzeldi bugün tekrarladı sonra yine düzeldi sorun nedir sizce

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
arkadaşlar bende 2012 model opel astra dizel otomatik şanzıman araba var. Vitese geçmeme arızası veriyor.18000 de sorun 1 hafta öncede olmuştu düzeldi bugün tekrarladı sonra yine düzeldi sorun nedir sizce

Garantisi olması gerek. Servise götürün baksınlar olur olmaz yerleri ile oynatmayın derim ;)

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et

arıza kodu olursa daha net cevaplar alabilirsin. araç garanti kapsamında galiba servis dışında kurcalatmayın. aynı araçtan bendede var ama çok şükür henüz bir sorun yaşamadım çok zevkli bir sürüşü var;)

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizce?

Uzun süreli beklemelerde vitesi N' ye almakmı yoksa D' de frene basarak beklemekmi daha uygun? Birkaç ustaya sordum hepsi birşey söyledi bilgisi olan var mı?