Otomatik vites sevenler derneği

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, babamı kandırmak için 40 takla atsam da adam yine gitti 6 ileri manuel aldı ya...Bi süre daha aranızda ''Otomatiğe Gönül Vermiş, Kendi Aracını Alana Kadar Mecburi Manuelci'' olarak takılacağım..;) :)

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar otomatik kadet kullanıyorum 3 ileri otomatik ve memnunum.astra g otomatik almayı düşünüyorum.nasıl bir şanzımandır 4 ileri galiba tavsiyelerinizi vede yorumlarınızı bekliyorum.
Sami bey müdüriyetten çağırılıyorsunuz :)
Laguna en dolusu panoramik tavanlı 1.5 Dizel 4000 bin lira indirimli 45 bin lira şu anda. Kampanyalar çok süper. Bu ara Renault coştu her sene sonu olduğu gibi. Hayırlısı. Passat var 41 bine. Benzinli ama. Benzini korkutuyor. Valla gücüm olsa şimdi alacam en dolu Laguna'yı. Alır almazda vuracam otobana verecem kırbacı.
Duydum biraz kampanyalarını megane sw'lerdede varmış güzel indirimler.
Sen plaka seçmeye başla bence laguna için :) 06BLO06 :D
Arkadaşlar, babamı kandırmak için 40 takla atsam da adam yine gitti 6 ileri manuel aldı ya...Bi süre daha aranızda ''Otomatiğe Gönül Vermiş, Kendi Aracını Alana Kadar Mecburi Manuelci'' olarak takılacağım..;) :)
Hayırlı olsun mehmet, dizel astra H mi aldınız?

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte bu..aynı benim babam..hayırlı olsun ..ne renk..:D

Teşekkür ederim...Babalar hep öyle ya...:D

Astra F'imiz maviydi...Arkasından benim Astra G'yi aldık...O beyazdı...Babam mavi ile beyaz arasındaki kiri göztermeme bakımından oluşan farkı fark edince tabii ki de beyaza yöneldi... :D Aslında şimşek gri denen rengi alacakmış ama ben beyazına da bak dedim, beyaz daha ağır bastı...;)

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com
Beni de alın üye listesine. :D

HEP OTOMATİK TAM OTOMATİK :cool:

Sevgiler.