Otomatik vites sevenler derneği

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araştırıyorum, Vectra'dan başkası kesmiyor :) Listede ilk bu araba var. İkinci sırada 2007 var makyajlı 20 binde siyah sunrooflu bej iç döşeme falan mükemmel o da 32 bin lira ama İzmir'de. Temiz zor bulunuyor gerçekten.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısın Sami en iyi tercih o olurdu. Ama benim için en önemlisi 2.elde düşük kilometre. Sıfıra ne kadar yakın ve fiyatı ne kadar uygun olursa. Sonra bu arabanın vergisi de yüksek.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinize teşekkürler arkadaşlar,
burakçım 2 numara daha ağır bastı bende, ama saminin yolladığıda pek kötü durmuyor. 28e kapanırsa çok iyi. 114bin fazla bişi sayılmaz bence. 350den önce bitiremessin o motoru.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Dizel triptronik bir freelander2 hse td4. bunun hakkında ne düşünürsünüz? 2000 motor var. Bu arabalarla en fazla 10 bin lira farkı var. 2004 üstü kasalardan.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizel triptronik bir freelander2 hse td4. bunun hakkında ne düşünürsünüz? 2000 motor var. Bu arabalarla en fazla 10 bin lira farkı var. 2004 üstü kasalardan.

parça çok para, onun değerinde daha "makul" araçlar var. ben bmw ve landın sıfır binilmesi gerektiğini düşünenlerdenim. çok uzun ömürlü değil parçaları.