ÖTV'ye zam..

Mc_LazZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et

rekord_D2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1600 uzeri ne olucak bilgisi olan varmi?

Sent from my BlackBerry using Tapatalk

Mc_LazZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orasini bende anlamadim.. Gecen seneki otv zamminda 55 bin lira degerindeki arac 74 bin lira olunca arac yenileme isimiz yalan olmustu.. Simdi yine piyasayi arastiriyoruz uygun bir arac bulmak icin bir vurgun daha yemis olduk.. Bakalim fiyatlara nasil yansiyacak..

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et

Mc_LazZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1600cc'ye kadar olanlar ve hafif ticari araclar icinmis zam.. Digerleri ayni..

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yılmaz Özdil bir yazısıda bir çok yaşanılanı yazarak şöyle demişti.Sen oy vermedin mi?Niye şikayet ediyorsun? Doğru söze ne denir :)

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yılmaz Özdil bu kelimeyle sadece düz mantık gitmiş.Sizin evde akvaryum yok mu gibisinden.. İnsan oy verdiği partinin yanlışlarını bulup eleştri yapamaz mı? .Yapması daha bilinçli olduğunu gösterir.Herkes sahibi olduğu birşeylerin , eşinin dostunun vs vs .. yanlış yanlarını görebiliyorsa körü körüne bağlantı olmadığını anlarım ben ve doğru olan da budur.
Ben Ak partiye oy vermedim açıkça belirteyim.Dikkat ederseniz siyasi konularda pek yorum yazmam ancak bu konunun da diğer zam konuları gibi siyasiye gitme eğilimine kızdım açıkçası.
Ekonomik açık büyük , kaynak yok ,üretim az, önce buğday ithal ettik , şimdi ineklerimize sap ithal ediyoruz. Cezalar , Ötv ve benzin de olmazsa vay haline..
Bunları herkes biliyor. Siyaset zemininde değişiklik ve siyasette var olan insanların profilleri gelişmedikçe , ülke bu tür boğazları yaşayacak.Ak partide böyle , Chp de öyle. Al birini Çak ötekine..