Oval hoparlör montajı

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar

vectra aracımdaki tesisatımı söktüm şimdi megane II ye takacagım

fakat megane da perde çek bırak sistemiyle kendini pandizotun içine sarıyor

orjinalligi bozmadan arkada bulunan saklama gözünü söküp hoparlörleri takmak istiyorum

renault un forumuna yazdım ama 2 haftada 1 cevap geldi oda alakasız bişey:)

opelimde anında bir çok cevap almaya alışmısım şimdi zorluk çekiyorum tesisat işi yapan bu araca oval hoparlör takmıs yada eşinde dostunda bu tür uygulama görenlerden yardım bekliyorum

birde pionnerin efsane tiz hoprlörü diye birşeylerden bahsediyolar boyutu nedir adı nedir gücü nedir?

kullandıgım amfi jbl 504

arka çıkıs için pionner 92s ovallerle birlikte efsane tiz hoparlörleri bir arada kullanabilirmiyim?

önler içinde elimde jbl 16.5 luk componentler var

eger bu tizleride kullanırsam meganınn arka kapı içlerine yerleştirmeyi düşünüyorum

ana ünite car pc olacak

tesekkürler

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efsane tweeter tss 20 dir şahinlerin göğsünde gördüğümüz oval şeklinde cros over olmadan tweeterlar anfiye sürülmese daha sağlıklı olur bence

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teskkür edrim verdiginiz bilgiler için

tizlerin set halinde olanı varsa bi bakıyım crossover lı falan çok met ediyolar:)

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaki pandizotu söküp mdf kestirip orjinal cek-bırak perdeyi de üstüne monte edebilme imkanın olabilir diye düşünüyorum daha sağlıklı olur hem mdf ye ovalleri hemde dediğin tiz hoparlörlerini kuvvetle ihtimal tss-20 oluyordur bunlar monte edebilirsin.sonucu bekliyorum :D

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada orjinale yakın mdf işleri yapan biyer arıyorum ergazi diye bir teypciyi tavsiye ettiler

haftaiçinde gidip görüşücegim.

hoparlörlrin kapagınıda kullanmak istemiyorum komple üstten kumasla falan kaplarlar insallah:)

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamın isteyeceği fiyat ; sana yapabileceğinin üstünde bir yetenek sağlayabilir:D

Son düzenleme:

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada orjinale yakın mdf işleri yapan biyer arıyorum ergazi diye bir teypciyi tavsiye ettiler

haftaiçinde gidip görüşücegim.

hoparlörlrin kapagınıda kullanmak istemiyorum komple üstten kumasla falan kaplarlar insallah:)

Arkadaşım POWER bassı biliomusun , orda senin işini mükemmel şekilde hallederler, eğerki bilmiyosan pm atabilirim.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilker pm atabilirsen bide orayla görüşüyüm
benim bide ön konsola lcd montaj işi var fiber mdf her işi halledebilcek biyerse orayada gidebilrim

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilker pm atabilirsen bide orayla görüşüyüm
benim bide ön konsola lcd montaj işi var fiber mdf her işi halledebilcek biyerse orayada gidebilrim

Buğra kardeşim halleder hepsini , istersen hafta sonu gel birliktede gidebiliriz , bize çok yakın zaten pm attım ben sana .

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işlem yapılacak yeri kafamızda canlandırmak yerine daha hızlı cewap ve fikir almak açısından oranın bir resmini çekseniz daha iyi olmazmı