Öyle bir multimedia sistemim olsun ki

fpotur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ftbilgisayar.com
Herkese merhaba,
Ben uzun zamandır multimedia sistem taktırmak istiyorum.
Araştırmalarım ve sorunların uzerıne androıd beklemekte karar kılmıstım.Fakat onunda sorunları uzerıne bu topıc ı acmakta karar kıldım.
Astra J aracıma taktırmak ıstedıgım sıstemımde ıstedıgım ozellıkler sunlar.

1-) Navigasyonu problemsiz olmalı TR de gittiğim yerlerde ben ona yol tarif eder olmamalıyım.
2-) TV istiyorum mesela bir arkadasımın CLS 350 sınde analog calısan tv vardı yolda gıderken rahatlıkla sehır ıcınde ızleyebılıyorduk.Bu sıstemı bana saglayacak cıhaz varmı.
3-) Kliplerde ve muzıklerde sorun yasamak ıstemıyorum.
4-) Tek usb takacagım bır kablo olmasın usb lerı 2-3 e bana cıkarsın.
5-) Aracımın sıstemıyle butunlesık calısabılmelı ozellıkle aracımın bluetooth unu devamlı kullanıyorum bana sorun cıkarmamalı + rehber.

Bu maddelerı bana saglayabılecek bır cıhaz varmı?
en uygun nerede taktırabılırım ve kullanan arkadasların yorumları benım ıcın cok onemlı.

Not: Androıd taktırmayı dusunuyordum fakat TV ozellıgını sadece ınternet uzerınden calıstırabıldıgını soyledıklerı ıcın kafamdan eledım.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Öyle bir multimedia sistemim olsun ki

fpotur link' Alıntı:
Herkese merhaba,
Ben uzun zamandır multimedia sistem taktırmak istiyorum.
Araştırmalarım ve sorunların uzerıne androıd beklemekte karar kılmıstım.Fakat onunda sorunları uzerıne bu topıc ı acmakta karar kıldım.
Astra J aracıma taktırmak ıstedıgım sıstemımde ıstedıgım ozellıkler sunlar.

1-) Navigasyonu problemsiz olmalı TR de gittiğim yerlerde ben ona yol tarif eder olmamalıyım.
2-) TV istiyorum mesela bir arkadasımın CLS 350 sınde analog calısan tv vardı yolda gıderken rahatlıkla sehır ıcınde ızleyebılıyorduk.Bu sıstemı bana saglayacak cıhaz varmı.
3-) Kliplerde ve muzıklerde sorun yasamak ıstemıyorum.
4-) Tek usb takacagım bır kablo olmasın usb lerı 2-3 e bana cıkarsın.
5-) Aracımın sıstemıyle butunlesık calısabılmelı ozellıkle aracımın bluetooth unu devamlı kullanıyorum bana sorun cıkarmamalı + rehber.

Bu maddelerı bana saglayabılecek bır cıhaz varmı?
en uygun nerede taktırabılırım ve kullanan arkadasların yorumları benım ıcın cok onemlı.

Not: Androıd taktırmayı dusunuyordum fakat TV ozellıgını sadece ınternet uzerınden calıstırabıldıgını soyledıklerı ıcın kafamdan eledım.
istediklerinin tamamını sorunsuz olarak android cihaz ile yapabilirsin sadece donanım olarak biraz daha gelişmesini bekle. yanlış bilgi almışsınız android cihaz ile analog tv çok iyi çalışıyor sadece güçlü bir analog anten edinirseniz sorun yaşamazsınız. ben anteni yurtdışından almıştım tr de bulamadım

fpotur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ftbilgisayar.com

Yanlis bilgi derken kesinlikle android cihazda analog tv izlenmez diye okumadim.
Ornek olarak cyclone aldigimiz zaman anten takiyorlar fakat android icin kendi anteni ile gelmiyor anten bulup taktirmamiz gerekiyor diye soylendi.
sizde android cihaz mevcutmudur memnunmusunuz ve android + analog anten ile ne kadara taktirdiniz.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fpotur link' Alıntı:
Yanlis bilgi derken kesinlikle android cihazda analog tv izlenmez diye okumadim.
Ornek olarak cyclone aldigimiz zaman anten takiyorlar fakat android icin kendi anteni ile gelmiyor anten bulup taktirmamiz gerekiyor diye soylendi.
sizde android cihaz mevcutmudur memnunmusunuz ve android + analog anten ile ne kadara taktirdiniz.
bazı satıcılar anteni hediye olarak veriyorlar bazende ekstra olarak almak gerekiyor. ben focus için ocak ayında getirtmiştim içinden anten ve 3g modem çıkmamıştı. satıcı anten ve 3g modem için 40dolar istemişti onun yerine kendim daha kaliteli desibeli yüksek anten almıştım. 3g modemide tr den huawei  aldım 2.el. cihaz şimdilik iyi bir kerede garantiden değiştirdim cihazı sadece  kargo ödedim çine 50 tlye gitti . satıcı cihazının arkasında durdu ve sıfır cihaz gönderdi.

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Banada yurt dısından alabilecegim bi cihaz onerebilir misiniz? getirtmeyi dusunuyorum ingiltereden

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

M1kemal link' Alıntı:
Banada yurt dısından alabilecegim bi cihaz onerebilir misiniz? getirtmeyi dusunuyorum ingiltereden
Bütün satıcılar aynı dürüsttür  diyemem arada onlardada bir çürük elma çıkıyor. benim alışveriş yaptığım kişide opel için ürün yok malesef. olsa onu tavsiye ederdim sizlere