Özü sözü bir 2 liderimiz var

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2Y7Zm2.jpg

ve

BRX2mM.jpg

yani bari lafınızın ardında 2-3 ay durun be ?? Bu kadar mı
yani agzımı acmak istemiyorum ama siz anladınız

:mad::mad::mad::mad:

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir şeyler yazıyım dedim ama yazmaya değecek bir şey bulamadım. Halkın iradesi sonuçta. Bu halk böylelerini seviyor.

Ben bunlara bir şey demiyorum artık. Suç oy verenlerde veyahutta sandığa gitmeyenlerde.

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha gecen A haber de bir AKP vekili dediki canlı yayında " Bu halk artık APO'nun salınmasına tepki vermeyecek duzeyde " tarzında bir laf söyledi agzımdaki leblebiler yerlere sacıldı agzım acık kaldı ama dedim ya salınsın salınsında o zaman bu partiye oy veren ailemizden bazılarının suratlarına nasıl BALGAMLI tükürcem o gunu sabırsızlıkla
bekliyorum

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Klasik bir durum. Para için yapmayacakları şey kalmadı. O nedenle bu ikiliye asla güvenmiyorum. Uzun yıllar siyasetteki kalite ve güvenirlik durumu hiç bu kadar aşağılara gelmemişti.

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mayada is yokki agalar hamur saglam olsun! Anket yapmislar yeni, ekonomi iyi diyenler %60 kusur. Allaha havale ettim artik hepsini. Conta yandi bende coktan. Hülooğğ..

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
çok uzak zamanlar vermişsiniz mehmet ali birantla bir program yapmışlardı gönlümde başkanlık sistemi var diye sonra yanı programda başkalık sistemini istiyorsunuz bu ne dedi daha cümle bitmeden ben böyle bişey söylemedim diye karşılık vermişti cumhurbaşkanı youtubeta var bu

ulan şu ekonomi iyi diyen halk kitlesi bir gün karşıma çıkmadı ki yaradana sığınıp üçünü beşin hastanelik edeyim kan beynime sıçrıyor resmen bu lafı duyunca

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halkımız bir garip. İsim vermek gibi olnasın ama jet fadılın ünü sanı belli. İstanbul/Bayrampaşa da bi otel inşası başlattı hatta temel atma törenine cübbeli katıldı felan. Neyse burdan bir devremülk almak isteyen bir arkadaşımıza o kadar dedik olum bu adamın ne olduğu belli bu işin sonu iyi bitmez ama nafile. Arkadaş hiç bir şey olmaz dini bütün adam yapmaz böyle şeyler felan diyerek aldı. Sonuç malum.

Gerçi otelin kaba inşaatı yapıldı. Her gece dış aydınlatmaları yanıyor ışıl ışıl. En azından bu sefer elle tutulur gözle görülür bir şeyler var. Aradan bir on yıl daha geçsin ili elhamdüllah ile bu kişiler yine fadılın peşine düşerler.

Bu halka bismillah deyip yapmadığını bırakmıycan. Ondan sonra üstüme hayır duası alırsın bu milletten.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bedelli konusunda kıvırmamış olsalar aslında bedelli iyi birşey. Bedelli hakkını kullanacak adamlar zaten ya zengin, ya yaşını başını almış askerlik vasfı olmayan adamlar olacaktır. 30 yaşındaki adam zaten narin poposunu kaldırıp dağda koşmaz, albay yarbay postası olarak bu memlekete zerre fayda sağlanmayacağı bilincinde olan her insan bedelliye karşı çıkmayacaktır. Basarsın parayı, ülkene maddi açıdan yardım edersin, albayın karısını alışverişe götürerek veya mutfakta patates soyarak vatani görev olmaz.

Son düzenleme:

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Bu tür şeyleri neden kafaya takıyorsunuz ki. Artık ben bunlara alıştım ne diyim... Vatandaş bir şey biliyor ki oy veriyor. Zaten Süleyman Demirel dün dündür bugün bugündüt diye boşuna dememiş...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
O bedelli askerlik, Allah belalarını versin. Yapan da yarın gelip, adamlık, vatan, millet atıp tutmasın.