Panoramik Gtc Turbo v Golf Gti v Leon Fr

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
gtc rx8 kadar prestij sahibi değil bence bu konuyu göz ardı etmeyin gtc çok özel bir araba değil o paraları vermişken bişeyler katsın sahibine...

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gtc.

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet rx8 daha özel bir araç ama kaporta , yakıt tüketimi ve motor bakımına bu araçtan vazgeçmemizi sagladı.Estetik olarak güzel bir araç.Ama en ufak bişeyde aleminyum kaporta oldugu için değişme ve yakıt tüketimi fazla olması bizi caydırdı.Ayrıca motor da bir arıza cıkarttımı parçaları pahalı ve wankel motordan anlayan usta pek bulamazsın.Bulsan dahi pahiş fiyata yaptırmak zorunda kalıyorsun.Cünkü wankel motordan anlayan piyasada cok az.Anlayan da ne derece yapar?Acıkcası elimizi cebimizden cıkartmayacak araba pek istemiyoruz.Bu 3 araçtan biri olucak.

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gtc rx8 kadar prestij sahibi değil bence bu konuyu göz ardı etmeyin gtc çok özel bir araba değil o paraları vermişken bişeyler katsın sahibine...

Açıkçası RX8 in imajı benim ve çevremdeki arkadaşlarımın gözünde biraz makyajlanmış ve ünü Fast And Furious filmleri ile artmış,sedan bozması Coupe bir otomobil. :) Gidişi falan güzel ancak kalitesi olsun , iç mekan olsun hiç sarmadı beni,hele oyuncak gibi geçişleri olan vites hiç güzel değil bence.GTC çok daha karizma duruyor bana göre. En azından daha elit görünüyor.

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet düşündük onu.2 kişilik araç düşünmüyoruz :S İki kişilik araç almak için ikinci bir aracın olması sart.

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tasarım olarak GTC hayranıyım, can da bilir bunu.. Kasasının daha uzun yıllar eskimiyeceğini düşünüyorum..Hele panoramik cam tavan diyorsunuz, daha ne diyim.. Çok doğru bi seçim olur..

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabikide gtc:)arkadaslar bunu bi gtc sahibi oldugum icin soylemiyorum falan filan deyip kolpa yapmicam gtcnin yuzu eskimezzzzzzzzz:)