Park halindeki aracıma çarpma başarısı

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün akşam iş çıkışı aracımın yanına geldiğimde, arkamdaki aracı bu şekilde görünce, sinirlendim ve hemen elimi değdirerek plakanın olduğu yerde bir sorun var mı yok mu diye bakmaya çalıştım. Tam o sırada olayı gören güvenlik görevlisi bu arkadaki araç aracınıza arka tamponu ile çarptı deyince, nasıl olur diyerek itiraz edecektim ki görevli ilgili alanı gösterince olay netleşti:

[img=800x478]http://t1310.hizliresim.com/1g/b/tg7bc.jpg[/img]

[img=800x478]http://r1310.hizliresim.com/1g/b/tg7df.jpg[/img]

[img=800x478]http://t1310.hizliresim.com/1g/b/tg7h5.jpg[/img]

Çok sinirlendim ilk başta, tam fotoğrafları çekmeye koyulurken aracın sahibi geldi. Çok düzgün bir adamdı, hemen kartını verdi, tutanak tutalım sizi mağdur etmeyelim falan dedi. O böyle düzgün yaklaşınca da ben de bir şey diyemedim; ama o kadar gereksiz bir durum ki şu aklıma geldikçe canım sıkılıyor.

Neyse bununla büyük bir beladan kurtulmuşuzdur belki. Cana geleceğine mala gelsin.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Park halindeki aracıma çarpma başarısı

Burak gecmis olsun
Hic boyatma rahatlikla duzelir orasi.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Burak gecmis olsun
Hic boyatma rahatlikla duzelir orasi.

Abi sağ olasın. Pasta cila ile hallolur mu dersin? Devamındaki tampon bölümünde de ufak birkaç çizik var. Jantı da çizmiş Einstein. Adam her yeri sensör dolu Mercedes kullanıyor buna rağmen gelip araca ortadan girebiliyor ya.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burakkarsli link' Alıntı:
Abi sağ olasın. Pasta cila ile hallolur mu dersin? Devamındaki tampon bölümünde de ufak birkaç çizik var. Jantı da çizmiş Einstein. Adam her yeri sensör dolu Mercedes kullanıyor buna rağmen gelip araca ortadan girebiliyor ya.
sana mesaj attim oraya gotur cekicle duzelir boyatmaya deymez cizik varsada ufak rutuş atarsin.
Disarda o parcanin yarisini boyarlar deymez.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burak kardeşim gecmış olsun bı ınsan okuzse okuzluğunden vazgeçmez  kızgınkırbac

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cümleten teşekkür ederim. Ya işte adama tam çıkışacaktım ki baktım oldukça düzgün birisi, pek laf edemedim. Toplantıya yetişecektim, o yüzden kötü bir park hamlesi yaptım, kusura bakmayın dedi. Ben de eğer bundan sonra toplantılara geç kalma durumunuz olursa benim arabanın üzerine koyabilirsiniz arabayı istediğiniz zaman dedim sinirle; ama sonra olayı yumuşattı adam.

Nazarı çıktı diye bakmaya çalışıyorum. Allah beterinden saklasın hepimizi.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada konu ile ilgili bir şey soracağım. Şimdi biz bu adamla tutanak tuttuk, ben bu belgeleri servisime götürdüğüm zaman zaten onlar her şeyi ile ilgilenip hallediyorlar; ancak ben araca boya vurdurmayıp bir kaportacıya götürsem bu kaportacı bu tutanaklar ile işlem yapabiliyor mu? Yoksa adamla konuşup ben bu tutanağı kullanmayacağım, kendi ustamda yaptıracağım ödemeyi siz yaparsınız mı demek lazım?

Bu son tercihin pek gerçekleşeceğini sanmıyorum, zira adamın aracı lease araç (şirket aracı) ve dolayısıyla adamların umrumda olmuyor arabalarına ne olduğu; çünkü sigortaları var ve ceplerinden karşılamıyorlar hiçbir şeyi. Bu durumda adam ben tutanak tuttum, cebimden bir şey vermem, gidip yaptırın serviste diyebilir.

Biraz karman çorman sordum sanırım da bilgisi olan birisi beni aydınlatsa ne güzel olur.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada konu ile ilgili bir şey soracağım. şimdi biz bu adamla tutanak tuttuk, ben bu belgeleri servisime götürdüğüm zaman zaten onlar her şeyi ile ilgilenip hallediyorlar; ancak ben araca boya vurdurmayıp bir kaportacıya götürsem bu kaportacı bu tutanaklar ile işlem yapabiliyor mu? Yoksa adamla konuşup ben bu tutanağı kullanmayacağım, kendi ustamda yaptıracağım ödemeyi siz yaparsınız mı demek lazım?

Bu son tercihin pek gerçekleşeceğini sanmıyorum, zira adamın aracı lease araç (şirket aracı) ve dolayısıyla adamların umrumda olmuyor arabalarına ne olduğu; çünkü sigortaları var ve ceplerinden karşılamıyorlar hiçbir şeyi. Bu durumda adam ben tutanak tuttum, cebimden bir şey vermem, gidip yaptırın serviste diyebilir.

Biraz karman çorman sordum sanırım da bilgisi olan birisi beni aydınlatsa ne güzel olur.
ben senın ne demek ıstedığını anladım ama o konuşmayı daha olay yenıyken yapman lazımdı artık ış ışten gectı tutanakları ver servıse  gıtsın

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmiş olsun