Park için Güneş altınamı ağaçaltımı?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar malum sıcak havalardan dolayı arabalarımızı varsa ağaç gölgesine koymak iyi ama küçük nokta şeklinde reçineler boyaya yapışıyor.bugün sanayide boyacı bir usta güneşte bırak daha iyi dedi.ama yıkamayla geçiyor. küçük reçineler bahsettiğim.ama 10 gün arabayı yıkatmadığımı düşününce iş değişirmi acaba.yani bu ağacın altına park etmemelimiyim sizce.güneş altında plastik aksam kalmayacak bu gidişle yakacak her tarafını ve boyayı. üstelik arabaya binilmiyor sıcaktan.fikirleriniz nelerdir acaba
Bu arada cam filmi ve perde düşünmüyorum

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güneştense reçine falan çaresi var. ağaç altı varsa güneşe bırakmayın hiç

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aynı şey benim araç içinde geçerli aracı doğru düzgün korumak pek mümkün değil Ama şu var araca düzenli bir şekilde cila atmak gerek her derde deva.

sondoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben mümkün olduğunca gölge altına park etmeye çalışırım,zaten belirttiğiniz gibi plastik aksam,iç trim,farlar vs yanan her yerin renginin solması mümkün bazı araçların tavan veya kaput gibi yoğun güneş alan kısmında görmüşsünüzdür vernik atması gibi durumlar oluyor uzun süreler güneş altında ve diğer iklim koşulları ile bu durumda boya zaten zarar görüyor varsın ufak reçine izi olsun çok önemli değil,birde güneşte kalan araca bindiğinizde sıcaklıktan dolayı insanın kendini çok bitkin hissediyor

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Agaçtan damlayan recineyi ön camda çıkaramadım, iz kaldı. Güneşi tercih ederim

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nereyi bos bulduysan parket , dusunmeyin boyle seyleri, bu kadar pimpiriklenirsin, pi.in biri cizer tas atar sonra kanser olursun.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nereyi bos bulduysan parket , dusunmeyin boyle seyleri, bu kadar pimpiriklenirsin, pi.in biri cizer tas atar sonra kanser olursun.

Ne alakası var güzel kardeşim..o zaman tekleme yapınca bobinide değişmeyelim boşverip.hatta opelim.net kapatalım gitsin takmayıp.aracımızın boyası zarar gördüğünde satarken ettiğimiz zararı senmi ödeyeceksin?bence sen ilgi duymadığın konuları boşvermelisin.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne alakası var güzel kardeşim..o zaman tekleme yapınca bobinide değişmeyelim boşverip.hatta opelim.net kapatalım gitsin takmayıp.aracımızın boyası zarar gördüğünde satarken ettiğimiz zararı senmi ödeyeceksin?bence sen ilgi duymadığın konuları boşvermelisin.

Helal sana sipirmin.

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Reçineyi Sirke çıkarır diye biliyorum.Renksiz sirkeler olur. Yıkamadan önce uygulayıp sonra yıkamak. Tabi güneşte uygulamamak koşuluyla.