Park sensoru

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar opel servisinde park sensorune bana 350 lira fiyat cektiler benim icinsadece ses onemli ben internette 30 liraya bile park sensoru gordum ben bundan bi tane alip taksam garantiden cikar mi?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Park sensoru

finished link' Alıntı:
Arkadaslar opel servisinde park sensorune bana 350 lira fiyat cektiler benim icinsadece ses onemli ben internette 30 liraya bile park sensoru gordum ben bundan bi tane alip taksam garantiden cikar mi?
Cenmax park sensoru taktirin.
Garanti hikaye.

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Korkum ic aksamda sknti cikarsa servis bana sorun cikarmasinda. Peki ben bunu kaca monta ettiririm?

freelook

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opelin sonradan taktığıda 30-40 liralık bişey

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracı alırken hediye etmiyorlar mı artık? Bizim bayide 150 tl ye takıyorlardı üzerinde marka yazmayan made in p.r.c yazan çin malı birşey ama memnunum iş görüyor daha algılamadığı bir cisim olmadı.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servise sormanız lazım elektriksel birşey ise sonradan sorun çıkarsa yazık olur hem garantinize hem paranıza

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Aracı alırken hediye etmiyorlar mı artık? Bizim bayide 150 tl ye takıyorlardı üzerinde marka yazmayan made in p.r.c yazan çin malı birşey ama memnunum iş görüyor daha algılamadığı bir cisim olmadı.

Hediye devri kapanmis odak opel oyle soyledi bana ordan aliyorum arabayi yarin sabah teslim etcekler ancak kurusu kurusuna aldilar ama hic hediye vermediler :D

albertxx link' Alıntı:
Servise sormanız lazım elektriksel birşey ise sonradan sorun çıkarsa yazık olur hem garantinize hem paranıza

Haklisiniz en mantiklisi serviste 250 tl bi park sensorune cok icim ciz eder verirken vermemde zaten :D