PASSAT mı A3 mÜ

A3-2007 PASSAT 2007

• A3

Oy: 39 47.0%
  • PASSAT

Oy: 45 54.2%

• Kullanılan toplam oy
    83
  • Anket kapatılmış .

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaşa göre araba devri bitmez arkadaşım tabi baba parası yemiyorsa arabayı alıcak kişi.. hiç bir genç gidip 40 bin tl 50 bin tl bir arabaya para veremez adından belli genç ya öğrencidir yada yenibir işe girmiş hayat yolunda tutunmaya çalışıyordur..hiç bir genç gidip 50 bin euro 60 bin euro gidipde sedana veremez onu ancak hayatta bir birikim yapmış bir konuma gelmiş belli bir yaşa gelmiş belli bir statüye ulaşmış insanlar verebilir ki haklarıdır hak ediyorlarda... bu arada tabiki dediğim lüks sınıf sedanlar için geçerli..

hb ler araçların çoğu genç işi denmesinin nedeni araçlarında ucuz ve ekonomik olmasından gençlerin en çok yönelip almasından ve araçlarla bol bol oynamasından kaynaklı..

orta yaşlı bir insanın arabadan beklentisi başkadır performans güç aramaz o adam başka konuda da yazdım yorgun bedenini rahatlatıcak onu yormıycak geniş konforlu kendini ve ailesini götüren lüks rahat arkası ve önü geniş araba ister..

ben 2005 a3 tek kapı ile uzun yolda yapdım kimse bana konfordan bahsetmesin a3 ü konforlu bulucak insan ya hiç adam gibi lüks arabaya binip uzun yol yapmamışdır yada arabadan anlamıyordur bir arabanın galeride koltuğuna oturup yada şehir içinde bir yerden bir yere gitmekle konforlu olup olmadığını anlayamassınız.. susurlukdaki yasa tesislerinde a3 den bir indik arkadan arkadaşlar indi kızların dizler sırt perişandı her yanları ağrıyordu arkası çok dar bizimde sırtlar ağrıdıı yol boyu sık sık durup arabadan inip biraz ayakda esneyip biniyorduk kimse a3 de konfordan bahsetmesin.

altını çizerim a3 ede kötü demiyorum ama genç arabası denen bir şey var orta yaş arabası denen bir şey var bu iki aracın amacı gidişi benzini yakışı konforu donanımları tabiki farklı.. birinde olan bir özellik diğerinde yok neden gerek yok çünkü.
birinde spor bir özellik vardır diğerinde o yokdur diğerinde de konfora dayalı lükse yönelik bir özellik vardır onda da spor araçda gerek yokdur diye koymamışlardır..

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz limiti asma sansın varsa ben olsam passat yerine insignia düşünürdüm farklı bi tercih sundum gerci ama wv nin iç cizgileri cok kötü geliyo bana.İnsignia nın içi ve dısı bana sorarsan passattan cok daha güzel.A3 bence eski yüz oldu artık passat daha iyi olur kanısındayım iki secenek arasında kalsam

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
sonuç ikiside yüzü eskimiş olan araçlar ama a3 daha güzel...

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sana kırmızısından komple sline 1.4 TSI 122hp likten yakışır.. senin astra kadar yakar inan ona göre çok kaçar.. ötesini boşver..

183267922eu.jpg

18326792pie.jpg
18326792jll.jpg

18326792tgr.jpg

Bu araç dizel ama.. bence 10 numara...
http://www.sahibinden.com/dis_s3_gorunumlu-20WQQaXQQ18326792WQQpXQQdisplayitem?source=promotion_hpvaa

Ama 55 milyarada scricco alınır ki bi dünya ilan var :)

Son düzenleme:

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün bir A3 buldum 2006-69000 km de orjinal xenon,sunroof,f1,ambition.Araç mükemmel.Sahibi ile görüştük 38000 tl ye anlaştık.34SRL67 ...Araçda boya var sadece dedi.Kaskodan sordurduk.PERTTTT:( içim acıdı valla.Bugün bi bomba patlatacaktım size ama meğer o bomba elimde patlayacakmış :p

ErSN 39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede tamamem zevk meselesi yaşla falan alakası yok böle işlerin bana göre. yaşım 25 ama bundan sonraki alacağım araç passat 2.0 tdı bu yaz düğün yapıcam kısmetse düğünden sonra passat ı çekicem ben büyük ve geniş araba taraftarıyım. ZEVK meselesi yok genç yok yaşlı yok orta yaş bence hepsi boş

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her gencin yüreğinde bir a3 yatar. en sevdiğim araba bide 4 kapı olursa dadından yinmez.

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ezgene senin gözün A3te anlaşıldı :D içinde kalacaksa git al bi A3. passata ileride de binersin ama A3 tarzı bi arabada 35ten 40tan sonra gözün olmaz. ama hiç binmezsen içinde de kalabilir. önce A3e bin bi hevesini al istersen sonra passata yükselirsin zaten :D

ama bişi sorcam: hiç bi passat gördün mü? gidip bi binip oturup kullandın mı? istersen kirala birgün biyerden...

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ezgene senin gözün A3te anlaşıldı :D içinde kalacaksa git al bi A3. passata ileride de binersin ama A3 tarzı bi arabada 35ten 40tan sonra gözün olmaz. ama hiç binmezsen içinde de kalabilir. önce A3e bin bi hevesini al istersen sonra passata yükselirsin zaten :D

ama bişi sorcam: hiç bi passat gördün mü? gidip bi binip oturup kullandın mı? istersen kirala birgün biyerden...

Aynen Passat başka bir dünya ya. :D

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen Passat başka bir dünya ya. :D

birkaç ay öncesine kadar ben şahin kullanıyordum abim astra. astrayı birkaç gün kullanıp şahine geçince şahini beğenmiyordum. sanki arabasız oldugum zamanlarımda o şahini bile aramamışım gibi.
şimdi astra bende ve abim passat aldı. passatı birkaç gün kullanıp da astraya binince astra eşek gibi geliyor. sanki bir iki sene önce abimle anahtar kavgası yaptıgım araba o astra değildi :D

burdan insanoğlunun nankörlüğü anafikri de çıkar ama
passat/astra = astra/şahin
eşitliği de çıkarılabilir :D