Performans buji hakkında yardım..

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bujileri ve kabloları değiştirmeyi düşünüyorum ama karar veremedim bosch mu splitfire mı?Ve platinium mu iridyummu?Yardımcı olursanız sevinirim...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben biraz önce bosh car servısle görüştüm aracını getir makinaya bağlayalım, en uygun bujiyi verelim dediler sen de öyle yap istersen sanırım bosh en iyisiymiş ben de bizim forumda okudum ona istinaden aradım akşam üstü gideceğim sanırım

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben biraz önce bosh car servısle görüştüm aracını getir makinaya bağlayalım, en uygun bujiyi verelim dediler sen de öyle yap istersen sanırım bosh en iyisiymiş ben de bizim forumda okudum ona istinaden aradım akşam üstü gideceğim sanırım
Abi bi bak bakalım nasıl bişey önerecekler.Gitmişken benim araba için uygun olabilecek olan bujiyide sorabilirsen sevinirim walla.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ok sorarım ama adam bana öyle telefonla olmaz aractan aldığımız değerler cok mühim demişti onlarda baya farklı amaçlı bujiler var dolayısı ile senin aracı sorduğumda da aynı yanıtı verecektir bugün bu konuda bayağı yazı okudum buji deyip gecmemek lazımmıs meger, ben sana haber verırım ama en sağlıklısı sen de gidip göster bence

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ok ıyı olur bence de, bana da haber ver özellikle fiyatlardan acaba ben senı mı beklesem :)

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz abi netten baktım ben fiyatlara Bosch Super 4 ün tanesi 9 YTL civarı ,Plus ın fiyatıda 11 YTL.2 side 4 tırnak perfomans bujisi..

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet sağol Aytaç uygunmus fıyatları alalım o zaman ben aksam ugrayıp bır bakayım ne dıyecekler cıhaz mıhaz fıyat ne olacak merak ediyorum uçmazlar inşallah

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abi sadece bujileri değiştirmekle olmuyomuş kablolarıda değiştirip splitfire takarsak min 2 ile max 5 hp güç artışı oluyomuş:)ne diyosun?ben Allah dedim kendi adıma:)