Pert olan aracın hava yastıklarının açılmaması

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Pert olan aracın hava yastıklarının açılmaması

Geçmiş olsun , eger emnıyet kemerı takılıydıysa kesınlıkle dava acmanız lazım 90km ıle gıden bır aracta aırbaglerın acılmaması cınayete esdegerdır ve bu cınayetın sorumlusuda arac ve ureten fırmadır.

blackswords

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yağmur06 link' Alıntı:
zaten RENAULT,PEUGEOT,CİTROEN,FİAT BUNLARA ARABA DİYENİN AKLINDAN şÖœPHE EDERİM.BENCE EN B.KTAN ARAևLAR G֜VENLİK KAROSER SSIFIRRRR yanlışmıyım
Opel alacaktim kismet olmadi ev aldim butceme göre  ucuz citroen aldim. Simdi ben akilsizmiyim siz opele biniyorsunuzdiye akillimisin? Herkes bütcesine göre arac alir farkindaysaniz hakan beyin kayinbiladeride reno kullanicisiymiş.  Lutfen görüslerinizi bildirirken biraz dikkat edelim.

Tekrar gecmiş olsun.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astramı aldıgım gün bayide plakanın gelmesini beklerken bi chevrolet cruze gördüm servisin ortasına bırakılmış.araç pert hava yastıkları açılmamış.ustaya niye açılmamış dediğimde mahkemelik o araç dedi.hatalı üretim falan dedi.sanırım sahibi ölmüş ya da ağır yaralanmış ki araca dokunamıyoruz sahibinin izni olmadan dedi.yani aracın sahipleri dava açmış ve demek ki bilirkişi bekliyorlar.mahkemeye gitsin dava açsın kazanacağını umuyorum.Geçmiş olsun

blackswords

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Astramı aldıgım gün bayide plakanın gelmesini beklerken bi chevrolet cruze gördüm servisin ortasına bırakılmış.araç pert hava yastıkları açılmamış.ustaya niye açılmamış dediğimde mahkemelik o araç dedi.hatalı üretim falan dedi.sanırım sahibi ölmüş ya da ağır yaralanmış ki araca dokunamıyoruz sahibinin izni olmadan dedi.yani aracın sahipleri dava açmış ve demek ki bilirkişi bekliyorlar.mahkemeye gitsin dava açsın kazanacağını umuyorum.Geçmiş olsun
Hyundai de böyle bir kaza olmustu arac sanirim i20 yada i30 kaza yapmis ve taklada atmisti birtek hava yastigi acilmadi malesef arac sahibi ölmüstü mahkemeyi firma kazanmişti sebeb isi emliyet kemeri takilmadigi icin hava yastiklari acilmiyordiye mahkeme hyundaiyi hakli bulmustu.

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok geçmiş olsun, kendisine bir şey olmaması sevindirici.. bu teknoloji işi şans işi biraz da belki de binde bir olabilecek bir olay ama sebep elbet vardır ve bulunmalı.. belki de aynı hatayı yapabilecek aynı üretimde başka araçlar da var.. bazen bir küçük hatadan bile bazı markalar binlerce aracı geri çağırıyur örnek:toyota:)

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hsy link' Alıntı:
Opel alacaktim kismet olmadi ev aldim butceme göre  ucuz citroen aldim. Simdi ben akilsizmiyim siz opele biniyorsunuzdiye akillimisin? Herkes bütcesine göre arac alir farkindaysaniz hakan beyin kayinbiladeride reno kullanicisiymiş.  Lutfen görüslerinizi bildirirken biraz dikkat edelim.

Tekrar gecmiş olsun.
+1

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun Allah korumuş. Eşşeği sağlam kazığa bağlayıp biz genede emniyet kemerimizi takmayı unutmayalım. Sesi kessin diye emniyet kemeri yuvasına o düdükleri takmayalım. :D sabah ilk işim o düdükleri atmak olacak.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun.Eğer emniyet kemeri takılıysa ve buna rağmen airbag açılmadıysa bencede mutlaka dava açılmalı insan hayatı bu kadar ucuz değil.

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Oncelikle gecmis olsun
Aniden direksiyonun tepkilere yanıt vermeyisi ve saga sola dalması elektronik direksiyon sistemlerinde hatadan kaynaklanıyor ben hyundai den hatırlıyorum accent araçlarda bi donem elektronik direksiyon kullanıldı ve hatalar kazalar sonucu araçlar servislerde kullanıcının istegi doğrultusunda parçalar değiştirilmişti fakat dikkatinizi çekerim müşterinin istegi doğrultusunda buyuk bi haber olmasın diye araçlarını geri çağırmadı hyundai saman altından yürüttü
Su hava yastigi olayıda evet arkadslar kemer takılı olmadan patlamıyor yastıklar maalesef
Sizin yerinizde olsam cok emin isem icimde kuşku yoksa kullanıcı hatası oldugunu düşünmüyorsanız kesinlikle dava acın 15-20 araba fiyati tazminat alırsınız daha dava bitmeden sonuçlanmadan

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçen hafta forumun eski üyelerinden bir arkadaşta kaza yaptı aracın önü baya dağılmış, fakat hava yastıkları açılmamış nedeni ise emniyet kemerinin takılı olmaması, bu sebepten de araç perte çıkmadı