Perte Çıkan Aracımın Resimleri

vetuar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun ..

Aras_SFİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saol abi hiç sorma arkdaşa vermiştim pasta cilasını yap die oda bu hale getirdi....
aracın kaskosu var ancak alkol raporunu alamadım daha pzt çıkacak %70 alkollü olabilir şerefsiz bilmiyorum ne yapacam

Arkadaşlar çok teşekkür ederim allah daha beteerinden saklasın diorum kendimi teselli ediyorum :cry:

Kardeş çok geçmiş olsun.. İnşallah alkollü çıkmazda paranı alırsın.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun. Umarım herşey sizin için iyi olur

M8402

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok büyük geçmiş olsun.
arkadaşın için ne diyeceğimi bilemedim.hem alkol almış hem araç emanet,bu nasıl bir cehalet???allah korumuş kendisine ve daha önemlisi başkasına zarar vermemiş.birisini öldürseydi senin de başını yakardı.

toojohn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun. Zor bir durum hakkaten. Öncelikle arkadaşına acil şifalar dilerim. Sonrasında zararın telafi edilir inşallah..Emanet konusunda verip kötü olmaktansa vermeyip kötü olmak taraftarıyım hep..Allah korusun..

aynen katılıyorum.ayrıca çok geçmiş olsun emanet verirken 2kere düşünmek lazım.

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Öncelikle Çok teşekkür ederim Herkezden Allah Razı olsun

Şimdi Arkadaşım Tamam şerefsiz demem lazım ama düşündüğüm gibi alkollü çıktı Bugün raporunu aldım %189 alkollü çıktı kaskodanda para alamıyorum üstelik cezalar vb şeyleride ödeyeceğim.. ödeme durumunda olduğunuda zannetmiyorum ondan sinirimden ne diyeceğimi bilmiyorum şerefsiz ne şerefsiz emanet araba tamam aldın gezion bişi demedim bide üstüne üstlük bide içiyorsun direksiyon başında hız yapıyorsun ve sonuççç bu şerefsizlikten başka bişey değilde nedir açıklarmısınız

Şerefsizlik ötesi. Böylelerine acınmaz bile..

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bütün Arkadaşlarıma Candan Teşekür ediyorum...

Kimsenin Başına böyle birşey gelmez inşallah Allah herkesi kazadan beladan korusun....

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende arabayı muayneye götürsün diye verdiğimiz muamelecinin kız arkadaşıyla gezerken görmüştüm kan beynime sıçramıştı...emanet çok tanıdığım akrabam falan olmadığı müddetçe vermeyiz ve arabasını almam...sizede geçmiş olsun...

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok Çok Çok büyük geçmiş olsun Allah Yar ve Yardımcınız olsun.Emanete İhanet işte böyle bişe oluyor Heralde tekrar Çok Büyük Geçmiş Olsun