Peugeot 3008 hakkında.

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün bir arkadaşa 301 bakmak için Peugeot bayiine gittik. O sıra 3008'e gözüm takıldı. Gayet güzel görünüyordu. Yenilenen motoru ve otomatik şanzımanıyla ilgi alanıma yaklaşan bir araçtı ve satış danışmanının verdiği bir haberle menzilime girdi.

Öncelikle motordan bahsedeyim. Eski 3008'lerde kullanılan motorlardan farklı olarak Blue-HDi kullanılmış (Yeni308'den biliyoruz bu motoru) Eskisinden farklı olarak 120 hp ve 300 nm.

Şanzıman ise auto6r yarı otomatik yerne, eat6 olarak adlandırılan ve övgüyle bahsedilen tam otomatik tork konvertörlü şanzıman olmuş. (Kullananlar ve inceleyen editörler çok memnun olduklarını söylüyorlar)

Gelelim satış danışmanının verdiği habere. Babamın esnaf olduğunu öğrenen satış danışmanı, bilmem ne kaydı olması durumunda baz pakette özel bir indirim olacağını söyledi.

Baz paket 89.900 tl. (Dizel + Otomatik) Son derece dolu. Bayiiler baz paketi en son 87'ye verirken bahsettiğim indirimle 77.000 oluyor. Fiyat çok cazip geldi. NE dersiniz?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Toplum olarak bazı ön yargılarımızın olduğu kesin. Bende bu pejo markasına bakanlardan biriyim özellikle suv modellerine çok bakındım durdum. Bu model ise bence arabanın tam anlamı ile dibi desem yalan olmaz. Özellikle benzinli modeline hasta oldum bende. Uzun km yapan biri olmadığım için özellikle benzinli modellere baktım. Araba bana göre tam dibi ama işte arabanın ikinci elde baya bir kaybı var. Duruma buradan bakınca sadece uzun yıllar binecek sürücüye göre bir araç. Fazla sorun çıkardığına dair bir yazı okumadım. Yada bulamadım.

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi indirim iyi açıkcası. 10.000 lira az bir rakam değil. Dizel+otomatik olunca kafa kayıyor.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Abi indirim iyi açıkcası. 10.000 lira az bir rakam değil. Dizel+otomatik olunca kafa kayıyor.

Ben benzinli olan model için fiyat almış idim. Engelli aracı olmasından dolayı 64000 TL olan araç 44000TL kadar geliyor. Aslında işte elimde olan aracın yasal zorunluğu olmasa anında gidip dalacağım bir model. Benzinli olması az yakması yeni şanzuman HB olması beni daha çok etkiliyor. İkinci elde zarar etmem sanırım en fazla aldığım fiyata satarım :D

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim işyerinde bi abimiz kullanıyor, çok memnun. Sürekli gezen biri, birçok aracıda kullanmış biri. Bahsettiğiniz yeni model çıkınca hemen eskiyi verip yeniyi aldı. O kadar yani.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanjiman yenilendiyse bakilabilir , onun disinda eski sanjimani ile uzay gemisi yapsalar alinmazdi , markalar hakkindaki on yargilarimizi silip bayiye gittigimizde yeni C4 picasso test edince kusmuştuk o gunden sonra ne pejoya , citroene ugramadik .

Turkcell Maxi Plus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi