philips diamond vision h7

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Ynt: philips diamond vision h7

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullan. Çok güzel olmuş. 045thumbsup

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun diamond vısıon h 7 bende kullanıyorum performans ve görüntüsünden çok memnunum 3 aya yakındır sıkıntı yaşamadım. 3 ayda 6-7 kere ''sol kısa far huzmesi arızalı'' uyarısı aldım clear yapınca devam edıyorum servıse yolum dustugunde düzelttirecem düşünenlere tavsıye ederım...

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Sağolasın phılıps bulamadım bır yerde vardı 90 tl dedıler o da uzaktı bana o yuzden bunları taktırdım montaj dahil 50 verdım. Sarı ışıklardan sonra gercekten çok güzel görünüyor ,sarıları aracta tasıyacagım cok sıkıntı olursa söker sarıları takarım.

Hayırlı olsun cok kıyak olmuş yakışmış hemen taktırıyorum veya kendım takayım

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şuraya neden bakmadınız, google'a yazdığımızda ilk burası çıkıyor ve ürün (fotoğrafa göre) orijinal.

http://www.otocity.com/Philips-Diamond-Vision-H7_UD4166

Ambalaja aldanmayın, eskiden yeniye 3 farklı ambalajı var Diamond Vision'un...

En eski ambalajı buydu (2 yıl önceki)

images

Güncel ambalajı bu:

diamond%20vision%20h7.jpg

Bir tane daha güncel ambalajı var ama o yurt dışı sitelerinde mevcut.

Hepsinin ortak noktası üzerinde PHILIPS yazması. bazı çakma tasarımlarda PHILIPS yazmıyor, ambalaj benzetilmiş ve  sadece Diamond Vision yazıyor.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şimdi sonuç itibariyle gaza gelmekle birlikte bende almaya karar verdim fakat düzgün güvenilir bir site yada sipariş veren alan arkadaş var mı philips hem sisler için istiyorum hem kısa farlar için
Bu arada taktıranlarada hayırlı uğurlu olsun..

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Kardeşim bende düşünüyorum aşırı derecede ve haftaya siparişte veririm bu gazla, büyük ihtimalle de sahibinden'den alırım çünkü diğer online marketing sitelerde sahibinden'de olduğu kadar çeşitli satıcısına ulaşamadım. Sahibinden'de 75 TL ortalama fiyatlar, tuning yada otomarket tarzı marketing sitelerde de 90 lira civarı. Ama sisleri sarı bırakacağım zaten sis olmazsa yakmıyorum. Sis olursa da şayet sarı olması gerekiyor malum  cooll

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Kardeşim bende düşünüyorum aşırı derecede ve haftaya siparişte veririm bu gazla, büyük ihtimalle de sahibinden'den alırım çünkü diğer online marketing sitelerde sahibinden'de olduğu kadar çeşitli satıcısına ulaşamadım. Sahibinden'de 75 TL ortalama fiyatlar, tuning yada otomarket tarzı marketing sitelerde de 90 lira civarı. Ama sisleri sarı bırakacağım zaten sis olmazsa yakmıyorum. Sis olursa da şayet sarı olması gerekiyor malum  cooll
Kardeş bende haftya sipariş vermeyi düşünüyorum ayın 12 si gibi sipariş verebilirim bende sahibinden düşünüyorum da acaba sisleri bende mi ellemesem mantıklı da sislerle birlikte de gündüz ledleri çok tatlı yanıyor biliyormusun  032questn
sonuç itibariyle millet taktı biz hala kararsız  :D Philips istiyorum ben de ostram da fena değil gibi  ::)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Valla arıza ışığı yakmıyor dedi REC o yüzden ben philips alırım %100 ama sisleri ellemeyi düşünmüyorum kaldı ki sisler açık dolaşmaya bile ceza yazıyorlar zaten, gündüz ledleri beyaz bende kısa huzmelileri de diamond vision yapınca gayet haz verici olacaktır. Benim görüşüm bu kardeşim gerisi sende  bravoo

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Valla arıza ışığı yakmıyor dedi REC o yüzden ben philips alırım %100 ama sisleri ellemeyi düşünmüyorum kaldı ki sisler açık dolaşmaya bile ceza yazıyorlar zaten, gündüz ledleri beyaz bende kısa huzmelileri de diamond vision yapınca gayet haz verici olacaktır. Benim görüşüm bu kardeşim gerisi sende  bravoo
Ben bunu bir düşüneyim ama söylediğin mantıklı gibi kardeş sisler bizim burada lazım oluyor cezada yazıyorlar 26 plaka görünce Philips diamond  vision o zaman favori sadece kısaları değiştirelim fotoğrfları da bur da paylaşırız kardeşim  ;) yarın bir araştıralım..

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

photonu da önerırım arkadaslar gayet güzel bir görüntüsü var 80 90 vermeye gerek yok, maslakta bir yer phılıpse 65 dedı.maslak oto sanayi 2.kısımda reklam olur diye isim vermiyorum.

Bu arada bugün günü birlik kartepeye gittim aksam döndüğümde farlarla ılgılı bır sıkıntı yasamadım yeterlıydı ama aydınlatma olarak sarı ısıklardan %40 civarında kayıp oluyor ona göre düşünün. Gözünüzde problem varsa almayın.