Philips xenon

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Philips xenon

CALİBRA BG link' Alıntı:
can sen bu saatlerde arabayı yakamıcakmıydın ona gore akşama fotoları ısterız yakın plandan shark lı olanından   :) gokhan geldımı yanına hem beraber cekersınız fotoları
yıkadım arabayı. Gökhan gelmedi. antenide takmadım ama niye bi sor çünkü hava kapalıydı arkadaşım şimdi yapıştırma arabanın üzeri ısınsın sıcakken daha iyi tutar dedi 011zaa şimdi güneş çıksında yapıştırayım diye bekliyorum  general_hehe general_HAHA

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
yıkadım arabayı. Gökhan gelmedi. antenide takmadım ama niye bi sor çünkü hava kapalıydı arkadaşım şimdi yapıştırma arabanın üzeri ısınsın sıcakken daha iyi tutar dedi 011zaa şimdi güneş çıksında yapıştırayım diye bekliyorum  general_hehe general_HAHA
hadı ıtıraf et sen bu antenı bence beğenmedın bulutlu olsa ne yazar benım taktığım gun yağmur atıştırdı  hatta dedım ya sana bır kac gun kağıt bant la dolaştım  tam otursun dıye hanı yenı cam takarlar da sağlam olsun dıye kağıt bant yapıştırırlar işte o bantla sıcak soğuk ıle alakası yok cunku  3m gerçekten cok kuvvetlı bır yapıtırcıymış ortlamaya çalışırken bıle hafıf ucunu ıstemeden yapıştırmıştım zor soktum tekrar ayarlamak ıcın

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yarın fotoları bekliyorum kapalı garajındamı yok