Pioneer Anfi & Bass alıyorum.. Yardım

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar babam yurtdışından aşagıda belirttigim fiyatlara anfi bass takımı getiricek.. özellikleri aşağıdadır..

birkaç sorum olucak..

1) Aracım astra h orjinal teybine uygulama yapabilirmiyiz?
2) Bu anfi basslar birbirine uyumlumudur..? Kafamızdan Geçen gm 6300luk anfiyle 30cmlik 1200wattlık bass..
3) Kaç litre bir kutu kullanmak sağlıklı olur..? Yer kaplıyacak olması bizim için en büyük sorun.. Herhangi bir kutuya koymuycagız muhtemelen kendimiz yaptıracagız.. Bagajın sağ yada sol köşesine yüksekligi fazla eni dar bass arkaya degil yana bakıcak sekilde bir kutu yaptırmayı planlıyoruz..
4) Fiyatlar ve ürünler nasıldır?

dipnot: babam bir süpermarketten alıcak bunları focal jameson tarzı mallar yok.. sony pionner tercih etmek zorundayız..

Pioneer GM 6300 Anfi 250 tl (almayı düşündügüm)

4 Çıkışlı Amplifikatör (4x120 W veya 2x300 W)

gm6300f_medium.jpg

Pioneer GM 5300 Anfi 240 TL

2x 250 Watt veya 1 x 760 Watt 4 Ohm

pioneer-gm-5300t.457992.jpg

pioneer Subwoofer TS-W257D2 85 TL / 25cm 1000watt

836_0.jpg

Pioneer TS-W307D2 100-110 tl 30cm / 1200watt (Almayı düşündügüm)

GÜÇ 1200 W
ÖZELLİK 30 cm YÜZEY TİPİ SUBWOOFER
SERİ FREKANS AYIRMA AĞI 18 - 500 Hz
FREKANS YANITI 89 dB
DUYARLILIK (1W / 1 m) 400W

TSW307D2.jpg

Pioneer GM 6300 Anfi ile Pioneer TS-W307D bass birbirini kaldırır mı uygun mudur?

Son düzenleme:

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pioneer'cılardan bi sen kaldın galiba kardeşim:)

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şuanda o kadar iyi markalar varki belki bazılarının ismini bile duymamışındır ama çoğu marka artık pıoneer dan daha kaliteli ve daha sağlam ses sistemleri üretiyolar ve artık eski popilerliğini kaybetti ama ana ünite desen onda bende pıoneer cıyım asla pıoneer dan vazgeçmem iş kolon sub amfiye girince pıoneer tavsiye etmem

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şuanda o kadar iyi markalar varki belki bazılarının ismini bile duymamışındır ama çoğu marka artık pıoneer dan daha kaliteli ve daha sağlam ses sistemleri üretiyolar ve artık eski popilerliğini kaybetti ama ana ünite desen onda bende pıoneer cıyım asla pıoneer dan vazgeçmem iş kolon sub amfiye girince pıoneer tavsiye etmem

doğru olabilir ama cok profosyonel bir sistem kurmuyoruz.. pionner en iyisi demiyorum ama sanmıyorum da kötü olacagını.. pionner olmazsa sony olur pek bişey degişmez ama sanırsam.. :)

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında pioneer kötü deilde jbl bak derim cok güzel ses sistemleri war

yasin_35_50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütçen uygun gelirse kicker baksın derim yurt dışında kicker comp-vr 150 euro sanırım 38lik yada jbl 38 lik derim ama ne alırsan al 38cm lik sub al pişman olma daha sonra.nedeni dışarıya duyulsun istiyorsan. pionnerde güzel dir ama ben dinledim açık konuşmak gerekirse hoşuma gitmedi.benim jbl sana verebilrim daha ucuza mal olursana bakabilrsin satılık ilanında var saygılar kolay gele.

Son düzenleme: