Pioneer Anfi & Bass alıyorum.. Yardım

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru olabilir ama cok profosyonel bir sistem kurmuyoruz.. pionner en iyisi demiyorum ama sanmıyorum da kötü olacagını.. pionner olmazsa sony olur pek bişey degişmez ama sanırsam.. :)

yok zaten pıoneer bende kötü demiyorum ama daha kalitelileride var gerçi sony ve pıoneer dan başka tercih yoksa pıoneer iyidir aracın orjinal ses sistemine bağlantı yapabilirsin bir sorun olmaz sadece orjinal teyibin amfi çıkışı yoksa ekstra bir aparat alman laım montaj yaptıracağın yerde amfi için aparat vardır zaten sorun yaşamazsın hayırlısı olsun diyelim o zaman ;) bende şuan bir sistem kruyorum ana ünitem pıoneer avh p6050 dvd double dın amfi sub ve comp. olarak cadence düşünüyodum ama amfiyi 2 tane alıcam audıson lrx1 sub için audıson srx4 comp. için sub olarak ise jl audıo 12w6 yada mtx düşünüyorum ama büyük ihtimal jl olacak comp. ise 2 takım cadence olacak ve en çokta cr-v gibi bir suw daki sesi merak ediyorum sizinkiler sub bagajda kapalı olmayacak direk içeri ses verecek :D

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütçen uygun gelirse kicker baksın derim yurt dışında kicker comp-vr 150 euro sanırım 38lik yada jbl 38 lik derim ama ne alırsan al 38cm lik sub al pişman olma daha sonra.nedeni dışarıya duyulsun istiyorsan. pionnerde güzel dir ama ben dinledim açık konuşmak gerekirse hoşuma gitmedi.benim jbl sana verebilrim daha ucuza mal olursana bakabilrsin satılık ilanında var saygılar kolay gele.

38lik düşünemiyoruz yer kaplama sıkıntısından.. benimde gönlüm 38likden yana ama.. pek karışmıyorum..

teşekkürler sagolun

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pioneer GM 6300 Anfi ile Pioneer TS-W307D bass birbirini kaldırır mı uygun mudur?