pioneer mehmet cam filmi rezaleti!

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pioneer Mehmet ivedik şubesinde aracıma cuma günü film uygulaması yapıldı. Pazartesine kadar camlar kesinlikle açılmadı ve araç iyice kurusun diye dışarda tutuldu. Pazartesigünü iyice bakınca
film montajının çok kötü olduğu ve her cam arasında toz kaldığı görülünce, montaj yapılan yere gittim. Rezaleti kendileride gördü ama içerisi kalabalıktı beklelememek için şaşmaz şubesine geçtim.
Firmanın sahibide ordaydı, rezaleti gördü ve değiştirilmesini söyledi. 4 cam yeniden yapıldı ancak arka cama rezistansa zarar gelir diye dokunmadılar. Bana birde "arka camıda yapalım ama
rezistans çalışmazsa sorumluluk almayız" dediler ve arka cam yanlış uygulanmış şekilde kaldı!. Yanlış uygulamayı yapan kendileri, ama sorumluluk almayan yine kendileri! Kısacası bu adamlara
bu iş için aldıkları parayı haram ediyorum, ve bir şekilde çıkmasını Allahtan diliyorum. Yazıklar olsun!

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tek birşey söylüyorum.Bir firma düşünün,küçük hemde sizin tanıdığınız.İşini çok güzel yapıyor.Sonra o firmanın büyüdüğünü düşünün.4-5 tane şube açtığını.Sizce eskisi gibi yapar mı işini ? o küçük dükkanında ilgilendiği gibi ilgilenir mi arabanızla ?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hiç hoş olmamış bu olay neticede marka haline gelmiş bir firma... yakışmadı.

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adamlar garanti vermem diyor, birde burunlarından soluyorlar sanki biz keyfimizden geldik ikinci kez! Eminim arka cam filmi alıp inadına cart diye sökerler ve resiztanslara zarar verirler biz sana demiştik demek için.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ısteseler ısıtarak hıcc zarar vermedende sokerlerde ıslerıne gelmemıstır onların dedıgınız gıbı hem kendı hatları hemde ustlerıne almıyolar sucu

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu an oraya yazıyorum, diğer meşhur sitelere de yazıyorum bir yandan.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
şu an oraya yazıyorum, diğer meşhur sitelere de yazıyorum bir yandan.

En güzeli artık insanlar bazı şeyleri araştırma yaparken netten bakıyor ve daha etkili oluyor burada bu konuyu okuyan kişiler şimdi gitsem mi? diye düşünmeye başlamıştır eminim.

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En güzeli artık insanlar bazı şeyleri araştırma yaparken netten bakıyor ve daha etkili oluyor burada bu konuyu okuyan kişiler şimdi gitsem mi? diye düşünmeye başlamıştır eminim.

İnsanlar ne satın aldığını bilsin bari, biz sözüm ona referansla gitmiştik, başımıza gelene bak!

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pioneer mehmete gitmiştim 8-9 ay önce.elimde bir subwhoofer vardı.ihtiyacım olan sadece 500-800 Wattlık bi amfiydi.Adam bana hala abi sana şu 1500-2000liklerden verelim diyor.çok ilginç bir mühessese :D