Pirelli CINTURATO P7

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar selamlar..bugün lastiklerimi değiştirdim pirelli p7 cinturato aldım.205 55-16 dört adet.160 tl den aldım.lastikler adac ta en iyi lastik seçilmiş.kullanan arkadaşlar var mı acaba bilgisi olanlardan pirelli p7 ve fiyat yorumlarınızı bekliyorum.teşekkürler.

cok yerinde bir secim olmus pirelli diyip gecmemek lazim bu baska pirelli arkadasimin 320 d bmw sine taktirdik benim tavsiyemle oldu:D gelip gidip ne iyi is yapmisiz diyor genel anlamda tüm rakiplerini arkada birakti cinturato.tek kelimeyle süper:good:

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GT RADIAL hakkında yorum yapan yokmu. Yalnız kullanan varsa ondan yorum almayı tercih ederim. Sağdan soldan kulaktan dolma fikirlerle değil.
fiyati uygun lastikler icerisinde iyi bir lastik daha önce 235/40/18 kullandim memnundum daha sonra arkadasim omegasinda kullandi yalis hatirlamiyorsam 205 lik ti onunkisi oda memnundu normal memnun edici bir lastik sikayetci olmazsin..

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyati uygun lastikler icerisinde iyi bir lastik daha önce 235/40/18 kullandim memnundum daha sonra arkadasim omegasinda kullandi yalis hatirlamiyorsam 205 lik ti onunkisi oda memnundu normal memnun edici bir lastik sikayetci olmazsin..

Yorum için teşekkür ederim. Benim istediğim budur işte. Yanlış anlaşılmasın, iyi demeniz değil. Gerçekten ürünü kullanmış tecrübe edinmiş kişilerin iyi veya kötü demesi, önemli olan.

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
30 bin km kullandık babamın aracında.. arka lastikler bitti..bence çok kötü bir lastik.. çok çabuk bitiyor..:(

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
30 bin km kullandık babamın aracında.. arka lastikler bitti..bence çok kötü bir lastik.. çok çabuk bitiyor..:(

30.000 km az bir rakam değil. Bu süre içerisinde sorun yaşandımı?

karacam001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opc line bende pirelli hakkında senn gb düşünüyorum aslında.bu biraz pirellinin küllerinden doğuşu gibi olmuş çünkü lastiğin üzerinde tasarruf çevrecilik dönüş direnç azalımı ve sessizlik ödülleri amblemleri var..haybeye koydurmazlar o sembolleri lastiğin üstüne.
buğra gt lastikler aslında orjinalde 215 di ama ben bunun tamamen ticari bi mantık olduğunu düşünüyorum..ayrıca arac 205 lastikte daha atak ve direksiyon daha rahat o nedenle direk 205 tercih ettim..teşekkürler..