Plaka ve İç Aydınlatmalar

doqan1akbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb. Arkadaşlar arka plakalıktaki aydınlatmalar patlamış onları değiştirmeyi düşünüyorum fakat lambası orjinalde sarı ben beyaz yanmasını istiyorum kaç volt ve ne çeşit bir ampül kullanmam gerekecek ayrıca sökümü kolaya benziyor bir tavsiyeniz varmı?

İç aydınlatmalarda aynı şekilde patlak değiller ama onlarında beyaz yanmasını istiyorum oraya da kaç volt ve ne tür ampül takmam lazım.

Birde arkadaşlar şerit neon (ip neon) var uzun aracın konsoluna ve kapılarına takılıyor bu uygulamayı yapan oldumu?

gulnare

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ben plaka işikları yüzünden az kalsın tesisatı döküyorlar. Soket oksitlenmiş bir bakıverin

serhaterd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb. Arkadaşlar arka plakalıktaki aydınlatmalar patlamış onları değiştirmeyi düşünüyorum fakat lambası orjinalde sarı ben beyaz yanmasını istiyorum kaç volt ve ne çeşit bir ampül kullanmam gerekecek ayrıca sökümü kolaya benziyor bir tavsiyeniz varmı?

İç aydınlatmalarda aynı şekilde patlak değiller ama onlarında beyaz yanmasını istiyorum oraya da kaç volt ve ne tür ampül takmam lazım.

Birde arkadaşlar şerit neon (ip neon) var uzun aracın konsoluna ve kapılarına takılıyor bu uygulamayı yapan oldumu?

Hocam Vectra C var bende iç aydınlatma, plaka ve park ampüllerini dipsiz T10 LEd beyaz ampülle değişdirdim. Herhangi bir sıkıntı yok. Sadece Parklar flash yapıyor, kalitesiz led takarsan patlar kısa sürede. Parklara ben Photon taktım flash yapıyor ama bozulmuyor.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Orijinal neyse ondan şaşma. Boş ver led filan işini.