Plakalık Olmadan Plaka Takma

emrx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar plakalık çok gözüme batıyor. Plakalığı iptal edeceğim ancak tampona neyle tutturayım plakayı ? Bazı arkadaşlar çift taraflı bant felan demiş ancak bantla düşer gibi geliyor. Fikirleriniz, Önerilerinizi bekliyorum. İyi Akşamlar

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanızın plakası 'sac'dan mı yoksa plastık kesim app mi?? sacsa sılıkon tarzı guclu tutan bır yapıstırıcı lazım ama app plastık kesımse bantlada tutturabılırsınız, tamponda ız kalır dıyorsanız app yaptırıp sonra bantla yapıstıırın derim...

emrx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
plaka bildiğiniz teneke plaka :) Aslında plakayıda sökmem zaten. En iyisi silikonlamak. Herkese Teşekkürler

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında plakalar trafıkden cıkarılırken buna göre bır yapıstırıcı olması gerekır uzerınde ,verıyorlar elımıze 2 tane teneke takın bunu artık uzay kasa aracların on tamponları ücgen oluyor yada daha farklı sekıllerde bunu dusunerek yapsalar ne ıyı olur.

emrx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında plakalar trafıkden cıkarılırken buna göre bır yapıstırıcı olması gerekır uzerınde ,verıyorlar elımıze 2 tane teneke takın bunu artık uzay kasa aracların on tamponları ücgen oluyor yada daha farklı sekıllerde bunu dusunerek yapsalar ne ıyı olur.
+1 ;)

erol ckmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende söktürdüm plakalıkları, ustaya, 10 tl. verdim.
slikon ve çift taraflı bant kullandırdım, yinede içim rahat etmeyince, iki küçük vida ile
sağlama aldım.

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özel siyah Silikon ve çift taraflı bant hiç sorun çıkarmaz kullanırkende, sökerkende ;)