plasti dip jant

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: plasti dip jant

sırf siyah jant her zaman aracı boğar, kendini göstermez.ama zevkler farklıdır,

procyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sevimlinet.com

black_eups link' Alıntı:
O halde 18 inç opc jantı almaktan başka bi çözüm kalmıyo :) 1.5 senedir araba bende tek ısınamadığım yanı jantları oldu.. Opc jant takarsam yayları da değiştirmek gerekicek artı bide yakıt artışı performans düşüşü..

Aracın jantları bence güzel  değiştirmeyi gerekriricek bir jant degil. sizinde dediğiniz gibiopc almanız gerekicek yakıt artar, performansa gelince performans lastiği alırsanız sıkıntı olmaz ama yakıt sorun derseniz bence bozmayın aracı

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Spor bir görüntü istiyorsanız bence mükemmel duruyor. Ama aile arabası olsun derseniz, siyah jant gitmez.... İlk fotoğrafta koyduğunuz da on numara duruyor.

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben 18 opc kullanıyorum... yakıt artışı olmadı... performans çok hafif derecede düştü... zor hissedersin...  içi siyah olanlar bence muhteşem duruyor... tabi 18 inç veya daha büyük...
ben hiç sıkıntı yaşamadım.... herkes çok beğeniyor... aracı çok değiştiriyor... tabi sadece jantla olmuyor... jant takıyosan body kit şart....

[img=800x462]http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x592q90/835/wsow.jpg[/img]

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence olmamış  general_non_non

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

KaHiN link' Alıntı:
bence olmamış  general_non_non

mesela nesi olmamış... işte bu olmuş dediğiniz bir aracın resmini koyabilir misiniz... ?
şu ana kadar çevremde beğenmeyen bir kişi bile olmadı... bu işler zevk meselesi tabi... ama siz nesini beğenmediniz merak ettim doğrusu..

black_eups

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

budoka link' Alıntı:
ben 18 opc kullanıyorum... yakıt artışı olmadı... performans çok hafif derecede düştü... zor hissedersin...  içi siyah olanlar bence muhteşem duruyor... tabi 18 inç veya daha büyük...
ben hiç sıkıntı yaşamadım.... herkes çok beğeniyor... aracı çok değiştiriyor... tabi sadece jantla olmuyor... jant takıyosan body kit şart....

Ve tabi jant takılıyosa spor yay da şart mümkünse eibach 3.5 cm. Sizin lastiğin markası ve ebadı nedir? Opc jant alırsam arkaların daha dolu durması açısından arkaları 245 45 18 önleri 235 45 18 yapmayı düşünüyorum.

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

black_eups link' Alıntı:
Ve tabi jant takılıyosa spor yay da şart mümkünse eibach 3.5 cm. Sizin lastiğin markası ve ebadı nedir? Opc jant alırsam arkaların daha dolu durması açısından arkaları 245 45 18 önleri 235 45 18 yapmayı düşünüyorum.

245 onermem... arac agirlasmasin ve yakit etkilenmesin diyosaniz 225 45 18 oneririm.. accelera marka.. bi sikayetim yok..

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende beğenmedim. Budoka'nın paylaştığı opc gerçekten yakışmış ancak sizin plasti dip olmamış nedeni ise sanki 4 teker patlamış stepne takmışınız gibi durmuş. En azından komple siyah değil aralara krom rengi veya gri ile hareketlendirerek daha güzel görüntü elde edebilirsiniz. BENCE