Plastik kaplama

termometre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yırtılan korna yerleri için Yan sanayii kapaklar mevcut ancak, orijinali gibi olmuyor malum... Sırıtıyor... Benimkinde önceki sahibinden deri kaplı ancak değiştirmek istiyorum....

Patlayan Airbag'ler tamir edilirken yine aynı kapak kullanılıyor, ancak kaplama yapılıyor.... Yan hava yastığı açıldığında da göğüslük kaplanıyor bildiğim kadarıyla...

Bilgisi olan varsa aydınlartısa sevinirim....

Yan sanayii kapaklardan alıp üzerini kaplama yaptırsak orijinali gibi olmazmı???

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Airbag patlarsa kaplama olmuyor diye biliyorum ama korna bölümlerine tamirat uygulanabiliyor...

termometre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende nette okumuştum tamir ediliyor diye, baktım ama hatırlayamadım nereden baktığıma.....

Yetkili servis yani sıfır harici, piyasadaki airbag tamir eden firmalar yan sanayii kapak kullanmıyorlar diye biliyorum...

Bob Marley

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet, google dedeye göğüslük kaplama, airbag tamiri v.s. yazdığımıda koca gösüslüğün kaplandığını görüyoruz..

Yetkili Servislerde zaten orijinal kapak diye birşey yok, ee bu airbag tamircileri nasıl yapıyorlar...

Ya yan sanayii takıyorlar, yada bu şekilde kaplama oluyor... Ben yan sanayii kapak takıldığını duymadım.... Orijinal kapağı tamir ediliyor...