Play Station 3 / 12 GB hakkında...

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bir ara baya ilgiliydim bu play station ile ama zamanla uzaklaştık konudan...
Şimdi bir sitede kampanya gördüm;

PS3 12 GB + 1 Dual Shock Titreşimli Wireless Kol + PES 2013 699 TL...

Teknosada PS3 12 GB = 549 TL
PES 2013 = 100 TL
Wireless Kol = 129 TL

Toplam: 780 TL civarı ediyor...

bu 12 GB muhabbeti ne ?
Daha önce 500 GB falan derlerdi şimdi makina incelmiş sanırım ve 12 GB diyor... 12 GB olması bir eksi mi yoksa artı mı?

Fiyat için ne dersiniz? Abimle falan yazın oynarız diye düşünüyorum alsam mı ki kullanan bilen arkadaşlar varsa yorumlarınızı bekliyorum :D

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakın zamanda PS 4 çıkacak..Bence 4 ün çıkmasını bekleyin; 3 ün fiyatları 50-100 daha da düşecektir ;)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
PS4 ve Xbox One çıktı bildiğim kadarıyla, ve fiyatları oldukça düşük, ps3 ve xbox360 çıktığı zaman devrim niteliğindeydi ancak ps4 ve xbox one, donanımları hariç pek bir etki yaratmadı. PS3 de alınmaz bu sıralar velhasıl.

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
12 gblık depolama birimi bence yetersiz.Storeden 1-2 demo indireyim birkaçta oyun oynayayım derseniz yetmez.Bende şu an 320 gb var ve pes13 dahil birçok demo indirdim.Bunun yanında gran turismo5(tüm paketler indirildi), uncharted3, gow, pes2011, pes2012 gibi birçok oyun kurulu.tavsiyem 12 gb almamanız yönünde...

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalnız bildiğim kadarıyla 12GB alsanız da Ps3e sonradan external HD takılabiliyor aynı Pc lerdeki gibi

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ps4 ve Xbox One yıl sonu çıkıyor. Sadece hardware detayları açıklandı. İkisi de aynı gibi birşey bu sefer, ikisinin de işlemcisini AMD üretiyor, ikisinin de 8GB RAM'i var vs vs...

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle sıfır ps3 almanızı önermiyorum.Bununla birlikte ps4 çıkacak diyede almamazlık yapmayın.Çünkü ps3'te çok çok fazla oynayacağınız oyun var ve bunları bitiriyim oynayım deseniz hem oyunları ucuza alırsınız hemde 2 yıl geçer aradan ve tavsiyem o zaman ps4'e geçersiniz.Donanimhaber vs.forumlarda satanlar çok ve ps4 çıkacak diye telaşlanan çok insan var satmaya kalkan bir bakın derim.Bu kadar yazıdan sonra oyun tavsiyesinde de bulunuyum :D Ps3 alırsanız eğer ilk alacağınız oyun Uncharted serisi olsun. 1-2-3 üç oyunu da alın ve sıradan başlayın derim.Fiyatları da çok çok uygun 3 orjinal oyun 100 tl'yi geçmez kesinlikle

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Valla hocam teknik bilgi veremeyeceğim ama benden hatırlatması, yenge evden kovar seni... Evli, hele de çocuklu adam PS3 falan almasın evine! :)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Valla hocam teknik bilgi veremeyeceğim ama benden hatırlatması, yenge evden kovar seni... Evli, hele de çocuklu adam PS3 falan almasın evine! :)

aykan çok doğru söylemişsin. :)

ps3 9 yıldır var bende. 8 yıllıkta evliyim. ilk çıktığından beri oynarım. arada bir hanım kızar. bende oynayacam diye tutturur. bir ara baya heveslendi ve pes oynamaya başladık. o da ne ,ofsayt ne demek taç ne demek diye sormaya başlayınca başıma iş açacağımı anlayıp oynamayı bıraktım :)

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en GÜZELI coklu oyuncu da wii :D

Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.