pompa arızası

cafergoze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2001 model opel vectra tdi comfort 2.0 otomobil aldım özel serviste yapılan işçilik hataları nedeniyle yaklaşık 2 aydır aracıma binemiyorum son arızada pompadan çıktı bu araçlar bu kadar arıza veriyormu bir alman aracı bu kadar basit olurmu pompa arızasına ne kadar ücret gider izmirde veya manisada tavsiye ettiginiz pompacı varmı şu anda aracım izmirde özel serviste yatalak şekilde bekliyor.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt pompasımı direksiyon pompasımı

yoksa eski nesil dizellerde olan şu çok duydugumuz arızamı?

geçmiş olsun

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
mazot pompasıdır bir dizel araçta son nokta sıfırı 5000 lira filan çıkmasını 1500-2000 liraya bulursun tamiri 600-800 arası değişir geçmiş olsun

cafergoze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mazot pompasıdır bir dizel araçta son nokta sıfırı 5000 lira filan çıkmasını 1500-2000 liraya bulursun tamiri 600-800 arası değişir geçmiş olsun
yanıtın için tşkler arkadaşım arıza katalogunda motor elektronik sisteminde arıza varmış elektronik sistem sürüşe devam edebilmesi için acil çalışma programına geçer yazıyor şu an 15 gün oldu hala araç izmirde arızada bende anlamadım sallıyorlarmı veya anlamıyorlarmı.

alpii79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slmlr.. şuanki aracım benzinli ama iki önceki aracım dizeldi benimde boyle bi sorunum oldu.. her servisten başka bi ses çıktı.. yok pompa gitmiş yenisi lazım yok tamir yapılır ama düzen tutmaz yok vırt yok zırt.. gitim mazot katkısı aldım hani şu pompa temizleyenlerden. 2 sene sorunsuz bindim sonrasında ne pompa değiştim ne de tamir ettirdim.. her usta için konuşmuyorum ama tamirci işin içinden çıkamıycağını anlayınca bozuk deyip geçiyo, ve çoğu tamirciye güvenmeyin. önce bi içini açalımda nasıl olsa para araç sahibinden çıkıyor die tam bir arıza tespiti yapmadan açıyor motoru ve değişmeye mecbur bırakıyor ben mantıklı olani, yaptım en az maliyetten başladım.. sizde arıza tespitinine güvendiğiniz yerde yaptırın derim..

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Epeydir dizelciyim benim gördüğüm bir pompa sökülüp takıldımı bir daha eskisi gibi olmuyor mümkün olduğunca elletmemek lazım ama başka çare yoksa anlayan birini bulmak lazım yoksa çok can sıkıyor

cafergoze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slmlr.. şuanki aracım benzinli ama iki önceki aracım dizeldi benimde boyle bi sorunum oldu.. her servisten başka bi ses çıktı.. yok pompa gitmiş yenisi lazım yok tamir yapılır ama düzen tutmaz yok vırt yok zırt.. gitim mazot katkısı aldım hani şu pompa temizleyenlerden. 2 sene sorunsuz bindim sonrasında ne pompa değiştim ne de tamir ettirdim.. her usta için konuşmuyorum ama tamirci işin içinden çıkamıycağını anlayınca bozuk deyip geçiyo, ve çoğu tamirciye güvenmeyin. önce bi içini açalımda nasıl olsa para araç sahibinden çıkıyor die tam bir arıza tespiti yapmadan açıyor motoru ve değişmeye mecbur bırakıyor ben mantıklı olani, yaptım en az maliyetten başladım.. sizde arıza tespitinine güvendiğiniz yerde yaptırın derim..

önerin için tşkler aracımın pompası elektronik sisteminde arıza var sagolsun tamircide onarmak için pompayı tam bozmuş.

cafergoze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Epeydir dizelciyim benim gördüğüm bir pompa sökülüp takıldımı bir daha eskisi gibi olmuyor mümkün olduğunca elletmemek lazım ama başka çare yoksa anlayan birini bulmak lazım yoksa çok can sıkıyor

evt malesef öyle el degdimi bir daha randıman tutmuyor.