pompa beyin sensörü

scoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar pompa beyin sensörü algılanamadı hatası ile karşılaşan var mı? tech ikiye bağlanıldğında bu hata kodu çıktı silindi. bunun nedeni lehimlerin sıcaktan bozulması denmişti. nedir ne değildir bilen varsa paylaşalım.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
arkadaşlar pompa beyin sensörü algılanamadı hatası ile karşılaşan var mı? tech ikiye bağlanıldğında bu hata kodu çıktı silindi. bunun nedeni lehimlerin sıcaktan bozulması denmişti. nedir ne değildir bilen varsa paylaşalım.
ben çok karşılaşıyorum bu arıza kodu ile :D sorun beyin lehimleri ile alakalı araç bazen geç çalışabilir veya hiç çalışmıyor çözüm ise lehimleri tazelemek

karizmatix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansu abi bu bilgisayardan obdye baglanan ara kabloyu nereden bulacam senin bilgin var mı

KARİZMATİX

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani elektronikte soğuk lehim diye tabir edilen olay iletkenlik tam olmuyor

scoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben çok karşılaşıyorum bu arıza kodu ile :D sorun beyin lehimleri ile alakalı araç bazen geç çalışabilir veya hiç çalışmıyor çözüm ise lehimleri tazelemek
MALİYETİ NEDİR USTA BU LEHİMİN BİZİM bildiğimiz basit lehim olaylarından değil herhalde

scoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
.

MALİYETİ NEDİR USTA BU LEHİMİN BİZİM bildiğimiz basit lehim olaylarından değil herhalde

bir de araç bu arızadan dolayı yakıt artarmı?