Potenza 80.4 amfi ve Potenza 30 cm subwoofer

Lawrence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar garip seklide heryerden potenza marka ses sistemleri onerisi aliyorum... arastirmama ragmen bilgi pek edinemedim neyin nesidir...tabiki tam profesyonel bi sistem degil ama cok begeniyorlar fikirlerinize bildiklerinize uyarilariniza ihtiyacim var tesekkurler simdiden... amfi 330 tl woofer 250 tl bu varsa diger amfilere bakma wooferda jbl kadar iyidir dediler ama potenza daha pahali anlamadim gitti...

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk defa duydum ben bu markayı :confused: emin ol. iyice araştırın ona göre karar verin paranız boşa gitmesin yazık burda belki kullanan bilen vardır size yardımcı olurlar.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
o marka için ödenen paraya yazık olur
araç içi ses sistemi bileşenleri teknik ve fiyat olarak ne yazıkki pahalı ürünler
ucuz yollu olanlar üzerindeki yazılı rms değerleri veremiyorlar

Lawrence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkurler arkadaslar eminim ki burda olmamizin sebebi bilgi paylasimi ve disaridan gelecek zararlara karsi onlem almak kimse zararli cikmamizi istemez bu yuzden fikirlerinize acigim az once potenza pioneer ve kicker wooferlari ayni sistemde (potenza amfi pioneer 3550) tak cikar yaparak ayni anda deneme firsatim oldu kulagimada guvenirim sevinerek soyluyorum potenza dip baslarda cok basarili oldu kicker ise boguldu ayar yapilmasina ragmen... yani kicker yada jbl diye diretmek herkesin izinden gitmek yerine gözumle gordugum seyde mutlu oldum...

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı uğurlu olsun siz beğendiyseniz sorun yok. sizin sayenizde bizde potenza hakkında bilgi sahibi olmuş olduk. bende bass alırken çok araştırdım hiç duymadığım bir marka gördüm yorumlara baktım burda paylaştım arkadaşların hepsi çok iyi dediler aldım punch 2 diye bir marka. araştırma yapmasa idim çoğu kişide kalıplaşmış pioneer jbl kıcker alacaktım. ha bunlar kötü marka değil ama bunlardan başkalarıda var hemde daha kaliteli valla benim woofer arabada oynatmadık yer bırakmıyo. neyse çok uzattım tekrar hayırlı olsun.