prins marka , YARDIM LÜTFEN..

atila4016

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar arkadaşlar sizi lpg de çıkan sıkıntı için rahatsız edicem ,

Bugün aracımı çalıştırdığımda aracım da gaza geçişte olan tüm görsel etkenler normaldi fakat ekstradan açma kapama düğmesinin üzerinde mavi bir ışık yanıp sönüyordu , yani prins yazısı ve lpg doluluğunu gösteren çubuklar normaldeki gibi yanıp sönüp sabitlendi ama dediğim gibi birde fazldan mavi ışık yandı ses sesli uyarı da yoktu normalde bi ara gaza geçmemişti ve sürekli aralıklarla dıtt dııt dıtt diye ses geliyodu.
şimdi aracım gazda çalışıyo mu? Gazda çalışıyo ama farklı bi derdi var onu mu söylemek istiyo anlamadım ,
Fikri olanlar paylaşırsa çok sevinirim . Şimdiden teşekkürler

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: prins marka , YARDIM LÜTFEN..

Kaç km oldu taktıralı ve tarih de alabilir miyiz? Sistem yağlamalı mı düz mü?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

atila4016 link' Alıntı:
İyi akşamlar arkadaşlar sizi lpg de çıkan sıkıntı için rahatsız edicem ,

Bugün aracımı çalıştırdığımda aracım da gaza geçişte olan tüm görsel etkenler normaldi fakat ekstradan açma kapama düğmesinin üzerinde mavi bir ışık yanıp sönüyordu , yani prins yazısı ve lpg doluluğunu gösteren çubuklar normaldeki gibi yanıp sönüp sabitlendi ama dediğim gibi birde fazldan mavi ışık yandı ses sesli uyarı da yoktu normalde bi ara gaza geçmemişti ve sürekli aralıklarla dıtt dııt dıtt diye ses geliyodu.
şimdi aracım gazda çalışıyo mu? Gazda çalışıyo ama farklı bi derdi var onu mu söylemek istiyo anlamadım ,
Fikri olanlar paylaşırsa çok sevinirim . Şimdiden teşekkürler
Gaz bitmiş

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Geçmiş olsun hocam.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

üzücü bir lpg problemi daha .. Geçmiş olsun hocam umarım çözüm bulursunuz  steeringwheel

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gaz bitse anlardı herhalde o kadar da değil  011zaa sonucu merak ediyorum..

atila4016

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

40.000 de takıldı su an 69.000 de bakımları 1000 km önce yapıldı sistem yağlamalı  , gaz göstergesi 2-3 diş arasında biterken tüm göstergeler bu renge bürünüyor , şu an sadece şu her alette olan açma kapama simgesi sadece bu renkte yanıp sönüyor gaz biterken prins yazısı bile bu renkte oluyor . Ne olabilir düşünmekteyim haftasonu aracımı götürüp göstereyim diyorum. Ayrıca bu durumda lpg den gidiyor değil mi sesli uyarı vermediği ve yazıyla çizgiler sabitlendiği için

ևok teşekkür ederim oluyor işte böyle :)

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

atila4016 link' Alıntı:
40.000 de takıldı su an 69.000 de bakımları 1000 km önce yapıldı sistem yağlamalı  , gaz göstergesi 2-3 diş arasında biterken tüm göstergeler bu renge bürünüyor , şu an sadece şu her alette olan açma kapama simgesi sadece bu renkte yanıp sönüyor gaz biterken prins yazısı bile bu renkte oluyor . Ne olabilir düşünmekteyim haftasonu aracımı götürüp göstereyim diyorum. Ayrıca bu durumda lpg den gidiyor değil mi sesli uyarı vermediği ve yazıyla çizgiler sabitlendiği için

ևok teşekkür ederim oluyor işte böyle :)

Hiç üşenmedim yarım saattir sırf senin için yabancı sitelerde araştırıyorum :)

Eğer dıt dıt ötüp o işaret yanıyorsa mutlaka hemen ustana gitmeliymişsin.. LPG de çalışmıyormuş..

Eğer o işaret saniyede bir kere yanıyor yada sürekli yanıyorsa Non-critical dedikleri arızaymış lpg çalışırmış ama bir an önce ustana göstermeliymişsin bilgisayara sokacaklarmış..

bu söylediklerimi vsi sistemleri için yazmışlar.. sonuçta yazdıklarım doğru olsada olmasada bir ustaya göstermen lazım  005hihih

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cogu lpg kiti on binkmde bir bakim uyarisi verir bence lpg bakim uyarisi verior lpg filtresini degistir die bence hepsi bu cok onemli degil bilgisayara baglayip o alarmi kapatiorlar