prins marka , YARDIM LÜTFEN..

atila4016

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: prins marka , YARDIM LÜTFEN..

MuratS link' Alıntı:
Hiç üşenmedim yarım saattir sırf senin için yabancı sitelerde araştırıyorum :)

Eğer dıt dıt ötüp o işaret yanıyorsa mutlaka hemen ustana gitmeliymişsin.. LPG de çalışmıyormuş..

Eğer o işaret saniyede bir kere yanıyor yada sürekli yanıyorsa Non-critical dedikleri arızaymış lpg çalışırmış ama bir an önce ustana göstermeliymişsin bilgisayara sokacaklarmış..

bu söylediklerimi vsi sistemleri için yazmışlar.. sonuçta yazdıklarım doğru olsada olmasada bir ustaya göstermen lazım  005hihih

ilgin için çok teşekkür ederim Murat kardeş , o zaman arabaya ellemeyeyim de haftasonu ustama götüreyim bi baksın :) Bakalım kaç kağıt sıkışmış araya :))

atila4016

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

labz link' Alıntı:
Cogu lpg kiti on binkmde bir bakim uyarisi verir bence lpg bakim uyarisi verior lpg filtresini degistir die bence hepsi bu cok onemli degil bilgisayara baglayip o alarmi kapatiorlar

Aslında bakımları falan 1500 -2000 km önce yapıldı o yüzden pek de üstüne düşmedim ama sanırım götürmem gerek :)

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

atila4016 link' Alıntı:
ilgin için çok teşekkür ederim Murat kardeş , o zaman arabaya ellemeyeyim de haftasonu ustama götüreyim bi baksın :) Bakalım kaç kağıt sıkışmış araya :))

labz arkadaşımızın dediği gibi belki filtresi falan tıkanmıştır 20-30 liraya halledersin... Geçmiş olsun ..

atila4016

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
labz arkadaşımızın dediği gibi belki filtresi falan tıkanmıştır 20-30 liraya halledersin... Geçmiş olsun ..

teşekkür ederim , hallolsun da gözümde değil , arabamda ekstradan yanıp sönen ışıklar olunca haz almıyorum :)

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynısı benimde başıma gelmişti sebebi bakım zamanıydı bakımı yaptırdıysanızda servis bakım tarihini 0 lamamışsa bu uyarıyı verebilir

atila4016

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OZAN ERDEM link' Alıntı:
Aynısı benimde başıma gelmişti sebebi bakım zamanıydı bakımı yaptırdıysanızda servis bakım tarihini 0 lamamışsa bu uyarıyı verebilir

çok teşekkür ederim , haklısınız bu yönde olabilir sorunum , peki gazdan yemeye devam eder değil mi yani benzine geçiş yapmaz bu halde ?

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu durumda gaz kesmişti araç benzinle devam edebilmiştim

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

atila4016 link' Alıntı:
çok teşekkür ederim , haklısınız bu yönde olabilir sorunum , peki gazdan yemeye devam eder değil mi yani benzine geçiş yapmaz bu halde ?

bence gazı bırak benzinle git madem ortada bir hata var 20 liralık benzin için başına iş açma.. ustanında ağzını ara neden dolayı bu sorunları verir diye sürekli ustaya para vermezsin böylece.. belki aldığın gazda falan sıkıntı vardır usta söylesin..

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu tarz durumlar çok büyütülecek durumlar değil siz normal sürmeye devam edin müsait olunca gidip gösterirsiniz :)

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aslında bayiye telefon etseydiniz ,hemen öğrenirdiniz ,önemli bi durum varsa direk giderdiniz