RADYATÖR TEMİZLEYİCİ..yardıım?????

EFE_20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar motorsilk bor katkısıyla birlikte benzin katkısı ve radyatör temizleyici hediye geldi. benzin katkısı hadi neysede bu radyatör temizleyiciyi kullanmakta şüpheye düstüm. çünkü lastikçi arkadaşın birisi bu temizleyicilerin radyatöre zarar verebileceğini ve lehimleri açabileceğini söyledi. bende yarın bu temizleyiciyi ustaya koydurup suyu değiştirtmeyi düşünüyordum. ne yapacağımı şaştım kaldım. :(
bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.:confused:
bu arada temizleyicinin markası ABRO. belki bir fikir verir.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalıtelı bı antıfırız ve saf bır su kullan temızleyıcıye gerek yok zaten kalıtelı antıfırızler o işi yapıyor. o markayı bılmıyorum ama gerek yok bence

EFE_20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalıtelı bı antıfırız ve saf bır su kullan temızleyıcıye gerek yok zaten kalıtelı antıfırızler o işi yapıyor. o markayı bılmıyorum ama gerek yok bence

çok teşekkür ederim ustam. bende şimdilik vazgeçtim zaten kışa girerken suyunuda antifrizinide değiştirecem. yalnız kırmızı antifiiriz daha iyi diyorlar maviye göre. ne dersiniz?

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkür ederim ustam. bende şimdilik vazgeçtim zaten kışa girerken suyunuda antifrizinide değiştirecem. yalnız kırmızı antifiiriz daha iyi diyorlar maviye göre. ne dersiniz?

renklere bakmayın markalar kendi markaları ayırt etmeleri için renklendirici vs. katkılar kullanılıyor mesela askeriye verilen yakıtın rengi pembemiydir kırmızımıydı neydi :)