Radyatörümü söktürttüm.....

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
radyatorum yan taraftakı plastık kazan tarafından kacırıyordu, nerdeyse hergun arabaya 1.5 lt su eklıyordum. allahtan yol bılgısayarı varda azaldıgında soyluyo.2 aydır boyle ıdare ediyordum ama son zamanlarda ıyıce sıklasmaya baslamıstı su ekleme ıslerı. e sıfır alcak para da yok ha dıyınce, benım burda ufak tefek ıslerımı yapan tamırcı arkadas var, az once ona goturdum nası olcak bu ıs dıye. ab sokelım radyatoru sanayı 404 u dıye bı sey var onla yapıstırırız buyuk ıhtımal kesılır dedı. (ama donması 15-20 saatı buluyormus) ama o radyatoru sokmek ne zormus be. klımanın radyatoruyle sogutma radyatoru bırbırıne 6 yerden baglı onların cıvataları on tarafta yanı bız tamponu ındırdık, klımanın radyatorunu soktuk -allahtan klımada gaz yok onuda bılahare yaptıracam- ve on taraftan cıkartmak zorunda kaldık. radyator kulaklarının cevresınde catlaklarbarız bır sekılde bellıydı. o karısımı catlak yere ve cevresıne buyuk bır ıtınayla surduk ve kurumaya bıraktık. arabayı yarın alcam yanı. ınsallah sorun kesılır catlaklar kapanırda bu sıcaklarda bıde arabaya motor yapmak zorunda kalmayız :D

işte arabanın sokuldukten sonrakı hali :sorry::sorry:

empra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin gibi bende 2 çeşit yapıştırıcı denedim tutmadı.yan sanayisinide tavsiye etmiyorlar.orjinalini taktırmak zorunda kaldım...kolay gelsin

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabıkı maddı durum öncelıklı gelır ama onca zahmetı cekmısken keske radyatöru yenıleseydın.

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustam haklısında yan sanayi radyatorler bıle 200-250 den baslıyor. belki olur. umut dunyası....

İLEMİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben yan sanayi taktırdım çok memnunum. tabiiki san sanayininde arasında iyisi ve kötüsü var. 90 ytl ve 120 ytl olan iki çeşit vardı. 120 ytl olanı taktırdım. hiç problem yok

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkini de musa usta değiştirmişti. aynı seninki gibi plastik kısımdan kaçırıyodu. her gün su ekliyodum:(

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maalesef arkadaslar bu kadar ugrasın sonucu fos cıktı. buyuk umutlarla sokturup bu sefer oldu gozuyle baktıgım radyatorum c.tesı gunu cıkıp deneme fırsatı buldugum sındırgı hısaralan kaplıcaları yolunda benı husrana ugratarak aynı yerden kacırmaya devam ettı. ama kacırma oranı daha az (su an ıcın) ama emınım eskı kacırma performansına gerı donecektır. hep masraf hep masraf allah sonumuzu hayır eylesın.

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankara ostimde cıkma orjınal bulabilirsin cok ucuz fiyata..

ytuncay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 6 ay önce değiştirdim eskisini.Hem benimkinde çatlakta yoktu.Kazanla radyatörün birleşim yerinden kaçırıyordu.Yapılır ama sağlıklı olmaz garanti veremeyiz dediler bana.Bende yansanayi olarak 140 ytl'ye yenisini aldım.10 ytl'yede benim eski radyötörü sattım hurdacıya:DBana geldi 130 ytl'ye.Şimdi gayet memnunum en azından kafam rahat.

yakup

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önce geçmiş olsun sun feks diye macun şeklinde yapıştırıcı var zemini temizledkten sonra iki macunu eşit miktarda karıştırıyosunuz hasarlı bölgeye tatbik ediyosunuz aynı yerden olma olasılığı yok denemende fayda var bulamaz isen bana ulaşırsan yardımcı olurum güçlü bir yapıştırıcıdır not beyaz eşya tamircileri kullanıyolar onlardan temin edebilirsin edemezsen bana ulaş temin ederi