Rampa aşağı inerken hararet düşmesi.

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g kullanan arkadaşlar rampa aşağı inerken hararet ne kadar düşüyor normali ne kadar olması lazımbu gün çok soğuk değildi inişte denedim 80 dereceden 65lere düştü normal mi sizce zaten ilk konuyu açan arkadaşta ilk çizgilere iniyor kalorifer sıcak üflüyo demiş aynı durum yani.
benm,termostat değişmeden önce rampa aşağı inerken sıcaklık 50 ye kadar ilk başladığı yere düşüyordu..termostatı değiştirdim şimdilerde 85 derecede sabitlendi,raampa inerken de düşse düşse 80 e kadar düşüyor.çok düşmesi pek iç açıcı bir durum olmasa gerek!!

SEVEMEDİM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
termostad meselesi benimde kafamı karıştırdı denedim hareret 80 iken 2 km yokuş aşagı yolda boş vitesde 60km/hız ile ilerledim ve baktımki hareret 70 olmuş bu durumda termostad arızalımıdır anlatılanlara göre öyle gözüküyor ama yakıt sarfiyatımda fazla gibi ve araç geç ısınma problemim var geç ısınma promlemim 3 km sonra hareret ibresin yerinden yeni yeni kalkıyor sizce termaostad değişmelimidir.....

SEVEMEDİM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
termostad meselesi benimde kafamı karıştırdı denedim hareret 80 iken 2 km yokuş aşagı yolda boş vitesde 60km/hız ile ilerledim ve baktımki hareret 70 olmuş bu durumda termostad arızalımıdır anlatılanlara göre öyle gözüküyor ama yakıt sarfiyatımda fazla gibi ve araç geç ısınma problemim var geç ısınma promlemim 3 km sonra hareret ibresin yerinden yeni yeni kalkıyor sizce termaostad değişmelimidir.....

evet arızalımıdır sizce

mertkaan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
80 dereceden 70 e inmesine normal diyenler var anlamadım gitti bu sorunun net cevabını.megane 2 var arkadaşta ondada belli oranda düşüş oluyor.japon arabalrı sanırım sabit

mertkaan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama orjinal termostatta nasıl durum bilmiyorum orjinal olanlar da yazarsa değişimi.ben 2 kez termostatı değiştirdim ilk aldığım yan sanayi idi bulamadık o anda orjinalini.2 .de garantiden değişti o da yan sanayi oldu.inişte düşüş var 80 dereceden 65-70 e kadar oluyo

mertkaan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1km ye yakın dik inişte 80 den 65-70 kadar iniyor boşa atınca da aynı sanki vitestede

mertkaan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
webo 47 termostatı değiştiridm sorun devam ediyor.orj olmaması mı acaba sorun termostatın yada ısı müşürü

mertkaan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vernet marka termostat değişimi yapıldı aracıma sorun çözüldü.rampa aşağı 2 derece düşüş oluyo artık denedik iki kez aracı.vernet nasıl marka termostat için.