renkli cam

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadslar bugun sanayide bizim usta gel senin arabaya renkli film çekelim dedi..muayene zaten yeni yapıldı..soran olursa renkli cam dersin dedi..bu konuda düşüncelerinizi alabilrmiym??siyah film ile renkli filmin farkı nedir??siz hangisini önerirsiniz??

film sorun oluyor. uğraş dur trafik polisleriyle. cam tabiki daha iyidir ama verilen paraya değermi? zevk meselesi. ben vermem. aynı paraya ultra UV korumalı bi ray-ban alır takarım ki ööle yaptım zaten. :D içeriyi görmesinler diye yaptıranlar var ama o da garibime gidiyor çünkü gizli olan cezbederya insanı. filmli arabanın içine içine giriyor millet içerde bi durummu var diye? :)

tween&ozy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en açık koyulukta filmin cezaya neden olacağını zannetmiyorum.3 yıldır kullanıyorum birçok şehirede gittim hiçbir polis ceza yazmadı.muayenede hiçbir sorun yaşamadım.ama yasal olarak yasak polis ceza yazmak isterse yazar

AHMETKARTAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben rekli camdan vazgeçtim. Çünkü orijinal camlarımı alıyorlar fabrikaya sipariş veriyorlar o da orjinal değil ben de gittim film kaplattım en açık renginden muayeneye kadar şimdilik bir sorun yok gibi. (100 ytl)

Exclion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu film camlarını fiyatları tam olarak nedir bir yere soruyorum 100 ytl yaparız 2 yılda garanti veriyor hemen 2 adım ilersinde 400 ytl yaparız diyor başka yere soruyorum 200 ytl diyor millet ne tuttursa yapıyor :S

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu film camlarını fiyatları tam olarak nedir bir yere soruyorum 100 ytl yaparız 2 yılda garanti veriyor hemen 2 adım ilersinde 400 ytl yaparız diyor başka yere soruyorum 200 ytl diyor millet ne tuttursa yapıyor :S
En doğru fiyatları trafik şubesinden öğrenebilirsin :). (konuda pas kokuyor)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ben gecen hafta aydın sanayide sordum ön cam haric. 220TL istediler içcilik dahil benim camları alacaklar. Ruhsata işletmede 200TL ye mal oluyor. bir sayfa değişecek cünkü

volkantürker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla çizilmez film 70-100 lira arasi taktiriyoruz bir sorunda yok büyükşehirlerde biraz fazla işçilik aliyolar galiba

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
Ben gecen hafta aydın sanayide sordum ön cam haric. 220TL istediler içcilik dahil benim camları alacaklar. Ruhsata işletmede 200TL ye mal oluyor. bir sayfa değişecek cünkü
ya murat senin verdiğin fiyatlara dikkat ediyorum hep piyasanın altında fiyatlar, ya çevren çok geniş olduğundan sana güzel fiyat veriyorlar ya da aydın tarafları ucuz memleket :) adam 2007 de 250-300 lira demiş sen 3 yıl sonra 220 diyorsun, bence gerçekten isteyen birisi için uygun fiyat. çıkan orjinal camları almadan ne kadara yapıyorlar acaba? orjinale dönmek istersen diye mesela...

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
Cevap veren arkadaşlar konununun açılış tariihine hiç baktılarmı acaba

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ya murat senin verdiğin fiyatlara dikkat ediyorum hep piyasanın altında fiyatlar, ya çevren çok geniş olduğundan sana güzel fiyat veriyorlar ya da aydın tarafları ucuz memleket :) adam 2007 de 250-300 lira demiş sen 3 yıl sonra 220 diyorsun, bence gerçekten isteyen birisi için uygun fiyat. çıkan orjinal camları almadan ne kadara yapıyorlar acaba? orjinale dönmek istersen diye mesela...

valla dostum bana arkdaşlar cok dedi flim cektirme senin camları verelim, siyah taktıralım 200- 300 arasıdır. felan diye. bende allhın önpancuru 175TL bu arabanın 5 camı nasıl 300TL olacak mantığı ile Aydın batkan cam'a gittim. Adamlar TÜV onaylı cam takacaklarını, Benim camları alacaklarını üzerine de 220TL vermem gerektiğini söylediler. Tabii Aydın ufak yer olduğu için hep eş dost tavsiyesi ve hatta yanımızda o eş dostla gideriz :)

Cevap veren arkadaşlar konununun açılış tariihine hiç baktılarmı acaba

Konuyu hortlatmışız hiç dikkat etmedim yemin ederim :)