rot ayarı garantiye girer mi?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: rot ayarı garantiye girer mi?

Scrapercar link' Alıntı:
Tesekkurler yardiminiz icin rot ayari su an yapamiyoruz disarida yaptirin dediler zaten:) 15000 bakimida 453 tl tuttu bekledigimin altinda bi fiyat tuttu acikcasi

Hocam aracınızın motor seçeneği ve nerede yaptırdığınızı öğrenebilirmiyiz? Gerçekten uygun fiyat...

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

yavuzozkan link' Alıntı:
Yusuf hallettiğine sevindim. Verdiğim adreste çok iyi işçilik çıkaracaklarını bilmeni isterim.
Yavuz abi cok tesekkur ederim yardimin icin saat 6 gibi bitti cok sukur. Pazartesi de rot ayari isini halletcem insallah

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam aracınızın motor seçeneği ve nerede yaptırdığınızı öğrenebilirmiyiz? Gerçekten uygun fiyat...
Arac 1.4 t hocam konya ozkaymak opelde yapildi bakimda bende 550 gibi bi rakami gozden cikarmistim aslinda :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Scrapercar link' Alıntı:
Arac 1.4 t hocam konya ozkaymak opelde yapildi bakimda bende 550 gibi bi rakami gozden cikarmistim aslinda :)

Gerçekten güzel fiyatmış. Ben 1.6 115'in bakımını 409'a yaptırmıştım. Orada 350 falan tutardı sanırım :D

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

300 tutmuştu sevgili mücahit.  Ama sana kötü bir haber vereyim 30.000 bakımı yani II. Bakım burada 700TL. Bugün arkadasin aracı aldık gittik oraya hatta yusuf la karşılaştık ve tanıştık. Sonra çıkıp özel servise gittik 200 TLye filtreler yağ bujiler değişti. Bu arada ֖zkaymak opel de bize yan sanayi garantisiz bakim yaparız size 150 olur demişti.

Servis böyle işleri yapabiliyorsa 700 nasıl saçma bir rakam.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

yavuzozkan link' Alıntı:
300 tutmuştu sevgili mücahit.  Ama sana kötü bir haber vereyim 30.000 bakımı yani II. Bakım burada 700TL. Bugün arkadasin aracı aldık gittik oraya hatta yusuf la karşılaştık ve tanıştık. Sonra çıkıp özel servise gittik 200 TLye filtreler yağ bujiler değişti. Bu arada ֖zkaymak opel de bize yan sanayi garantisiz bakim yaparız size 150 olur demişti.

Servis böyle işleri yapabiliyorsa 700 nasıl saçma bir rakam.

Abi çok aşırı bir fiyat ya... Neredeyse aracın bir taksidi...